Зеленський: Центр спецоперацій «А» уразив 30 російських НПЗ, терміналів і нафтобаз

Зеленський: Центр спецоперацій «А» уразив 30 російських НПЗ, терміналів і нафтобаз

Президент України Володимир Зеленський привітав воїнів Центру спеціальних операцій «А» Служби безпеки України з тридцятою річницею ЦСО.

Про це повідомив глава Української держави повідомив у соцмережі.

Привітав воїнів Центру спеціальних операцій «А» Служби безпеки України з уже тридцятою річницею ЦСО. Ви – по праву один із найкращих бойових підрозділів України, справді незамінний, ‒ заявив Зеленський

Він відзначив, що бойові результати Центру спеціальних операцій «А» позитивно вплинули на всі стратегічні битви цієї війни – від захисту Києва до очищення від ворога простору Чорного моря, від боїв на Харківщині та Донеччині до спеціальних операцій у стратегічній глибині ворожої території.

Зокрема, українці мають знати та бути вдячні вам за мінусування економічного потенціалу Росії, який працює на війну, – за удари по російській нафтопереробці. Вже уражено понад 30 нафтопереробних заводів, терміналів і нафтобаз держави-терориста, ‒ розповів Зеленський.

За словами Президента, для дронів СБУ вже й відстань у півтори тисячі кілометрів не проблема.

Разом з успіхами ГУР та наших Збройних сил України це дуже вагомі результати, які наближають справедливе для України закінчення цієї війни та забезпечують реальну, відчутну, болісну відповідальність Росії за все скоєне проти України, - заявив Зеленський.

За його словами, Україні потрібна максимальна віддача від кожного підрозділу.

Ми можемо й мусимо повернути Україні бойову ініціативу в цій війні. Ми захищаємо свій дім, свою землю, життя українського народу. І обов’язково захистимо, ‒ розповів Зеленський.

Нагадаємо, В Естонії помер журналіст із Мелітополя Олег Гончаренко

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
Контррозвідка СБУ викрила одного з командирів ЗСУ, який шпигував на користь Росії Контррозвідка СБУ викрила одного з командирів ЗСУ, який шпигував на користь Росії
Контррозвідкою СБУ України викрито полковника ЗСУ України ‒ командира одного з підрозділів, секретоносія з найвищою формою допуску, який має громадянство РФ та несанкціоновано накопичував таємні військові документи.
Двоє бійців поранені: бойовики п'ять разів обстріляли позиції українських військових Двоє бійців поранені: бойовики п'ять разів обстріляли позиції українських військових
13 лютого бойовики шість разів порушили "тишу" на Донбасі.
Співробітники СБУ викрили розкрадання коштів з рахунків "Благодійного фонду батальйону «Донбас» Співробітники СБУ викрили розкрадання коштів з рахунків "Благодійного фонду батальйону «Донбас»
Співробітники Служби безпеки України викрили протиправну діяльність громадянки України, яка підозрюється у розкраданні коштів з рахунків «Благодійного фонду батальйону «Донбас». Слідством встановлено, що жінка мала доступ до карткового рахунку фонду.
Loading...
Load next