У Києві планують спорудити ТЕЦ, де використовуватимуть сміття як паливо

У Києві планують спорудити ТЕЦ, де використовуватимуть сміття як паливо

Влада Києва розглядає можливість побудови двох теплоелектроцентралей, які використовуватимуть сміття як паливо.

Про це повідомили в Київській міській державній адміністрації.

Там зазначають, що в умовах енергетичного дефіциту потрібно використати всі шляхи й можливості для продукування енергії. У КМДА кажуть, що саме на це спрямована концепція енергетичної стійкості Києва.

Серед інших об’єктів вона передбачає створення двох ТЕЦ на різних берегах столиці, що працюватимуть на комбінованому паливі й використовуватимуть висококалорійні фракції відходів. Для великих міст таке заміщення звичних видів палива розв’язує одразу дві проблеми — дефіцит енергії та проблему накопичення сміття. Таку практику широко використовують у європейських містах, і прагнемо застосовувати ми, — заявив заступник голови КМДА Петро Пантелєєв.

Нагадаємо, Актор "Піратів Карибського моря" Тамайо Перрі загинув через напад акули

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
На Сумщині СБУ викрила орендатора місцевої ТЕЦ, який вкрав 40 млн гривень (фото) На Сумщині СБУ викрила орендатора місцевої ТЕЦ, який вкрав 40 млн гривень (фото)
Правоохоронці Служби безпеки України викрили на незаконному привласненні 40 мільйонів гривень орендатора Охтирської ТЕЦ. Керівництво теплової електростанції штучно накопичувало боргові зобов’язання.
В Києві затримали понад 100 диверсантів В Києві затримали понад 100 диверсантів
Усі підрозділі дії у столиці ретельно відстежують.
Loading...
Load next