На Харківщині росіяни атакували дроном машину медичного батальйону: загинуло двоє волонтерів

В селищі Білий Колодязь Харківської області росіяни атакували FPV-дроном машину медичного батальйону “Госпітальєри”, двоє волонтерів загинули, ще три людини - поранені.
Про це повідомив начальник Слідчого управління Головного управління Національної поліції у Харківській області Сергій Болвінов.
За його словами, загинули двоє медиків - чоловік та жінка, які були в автомобілі.
Вибухом з російського безпілотника зачепило також автівку цивільних, яка їхала в тому ж напрямку. Там було троє людей, всі вони поранені, - зазначив Болвінов.
Нагадаємо, Зеленський провів нараду щодо дій на Курщині
Софія Ратинська - pravdatutnews.com
Читайте також

До лікарень Першого медичного об’єднання Львова після російських ударів по селу Лапаївка було доставлено чотирьох постраждалих
Рекомендовані

Кемерон Діас уперше з’явилася на зв’язку після народження третьої дитини: акторка, яка знову стала мамою у 53 роки, вирішила особисто прорекламувати червоне та біле вина власного винного бренду.

П’ять корів, залишених на віддаленому острові Амстердам в Індійському океані ще у XIX столітті, несподівано перетворилися на кількатисячне стадо й поставили під сумнів класичну теорію «острівної карликовості».

Сервіс дозволить розлучатися дистанційно тим подружжям, які не мають спільних неповнолітніх дітей.
Loading...
Load next 
