Через російські обстріли ЗАЕС опинилась в зоні підвищеного ризику

Через російські обстріли ЗАЕС опинилась в зоні підвищеного ризику

Через російські обстріли сталося пошкодження однієї з двох зовнішніх повітряних ліній, через яку тимчасово окупована Запорізька АЕС отримує живлення від української енергосистеми для забезпечення власних потреб.

Про це повідомила пресслужба "Енергоатому”.

У разі пошкодження другої лінії, виникне аварійна ситуація через втрату зовнішнього живлення насосів, що охолоджують активні зони реакторів і басейни вітримки палива ЗАЕС, – йдеться в повідомленні.

В “Енергоатомі” зазначили, що українські фахівці поки не можуть оглянути місце пошкодження і розпочати ремонт ліній, адже існує реальна загроза повторного обстрілу ділянки російськими військами.

Лінію відремонтують як тільки спеціалістам буде гарантована безпека, – заявили у пресслужбі.

Нагадаємо, У Міністерстві оборони анонсували нові функції застосунку Армія+

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Loading...
Load next