В Росії знищено військово-транспортний літак Ту-134

В Росії згорів літак Ту-134, що належав до 117-го військово-транспортного авіаполку збройних сил держави-агресора.
Про це повідомляє ГУР.
Нищівна пожежа спалахнула на російському військовому аеродромі “орєнбурґ-2”, де базувався Ту-134. Такі радянські борти використовують, зокрема, для транспортування керівного складу міністерства оборони РФ, ‒ зазначили у відомстві.
Нагадаємо, США розгорнуть протиракетний комплекс THAAD в Ізраїлі
Софія Ратинська - pravdatutnews.com
Читайте також

Він також додав, що одним із важливих завдань української воєнної розвідки є організація партизанського руху в тилу противника.

На 64-ту бригаду очікують «спеціальні завдання». Перше з них: залякування жителів населених пунктів України.

Головна мета таких дій – «поповнення обмінного фонду».
Рекомендовані

15 квітня на трасі між Ківшарівкою та Куп’янськом російський FPV-дрон атакував цивільний автомобіль, внаслідок чого постраждало подружжя

Завтра, 15 березня 2025 року, в Україні очікується хмарна погода з опадами

Зеленський пожартував про свій вигляд на церемонії вручення Шевченківської премії, згадавши про Трампа
Loading...
Load next