За матеріалами СБУ засудили 11 зрадників, які воювали проти України

За матеріалами СБУ засудили 11 зрадників, які воювали проти України
Реальні терміни ув’язнення отримали ще 11 зрадників, які воювали проти Сил оборони на східному фронті

Реальні терміни ув’язнення отримали ще 11 зрадників, які воювали проти Сил оборони на східному фронті.

Про це повідомляє СБУ.

Зловмисники входили до окупаційних угруповань рф і брали участь у штурмах на Бахмутському, Торецькому та Сватівському напрямках. Восени 2024 року їх взяли у полон українські військові. Один із бойовиків, залишений своїми з відірваною ногою, провів на полі бою чотири дні, перш ніж здатися.

Суд на основі матеріалів СБУ призначив їм покарання – 15 років ув’язнення. Зрадники, мешканці тимчасово окупованих територій, виконували різні бойові ролі в складі російських військових підрозділів. Серед них – колишній український військовий, який перейшов на бік ворога ще у 2014 році, та командири відділень мотострілецьких і танкових полків рф.

Суд визнав їх винними за статтями Кримінального кодексу України:

  • ст. 111 (державна зрада);
  • ст. 111-1 (колабораційна діяльність).

Нагадаємо, В Україні викрили злочинну організацію, яка ошукала Українців більше ніж на 100 млн грн

Олена Стебніцька - pravdatutnews.com

Читайте також
СБУ проводить масштабні антитерористичні навчання поблизу кордону із Росією СБУ проводить масштабні антитерористичні навчання поблизу кордону із Росією
Від сьогодні, 14 квітня, Служба безпеки України розпочинає масштабні антитерористичні навчання на Харківщині, поблизу українсько-російського кордону.
Через російську агресію, СБУ перевала усі свої підрозділи в режим підвищеної готовності Через російську агресію, СБУ перевала усі свої підрозділи в режим підвищеної готовності
Співробітників Служби безпеки України перевели у режим підвищеної готовності в усіх областях України. Таке рішення зумовлене агресією Російської Федерації на Сході країни.
На Луганщині бойовики обстріляли співробітників СБУ (фото) На Луганщині бойовики обстріляли співробітників СБУ (фото)
Бойовики обстріляли оперативно-слідчу групу СБУ на Луганщині, вони використовували заборонені міномети. Усі члени оперативно-слідчої групи СБУ залишилися в живих.
Loading...
Load next