Колишній керівник СБУ в Криму Кулініч передавав секретні дані ФСБ

Колишній керівник СБУ в Криму Кулініч передавав секретні дані ФСБ
Олег Кулініч, колишній керівник кримського управління СБУ, працював на російські спецслужби

Британське видання Times опублікувало розслідування, у якому йдеться про співпрацю ексголови СБУ в Криму Олега Кулініча з ФСБ, який мав доступ до критично важливих секретних даних про обороноздатність України.

Про це йдеться в матеріалі Times.

СБУ отримала доступ до документів, які були вилучені під час обшуку квартири шпигуна в Києві, а також з комп’ютера в офісі російських спецслужб у Москві. У цих матеріалах є фотографії та відео, на яких Олег Кулініч відпочиває за кордоном разом з куратором мережі російських шпигунів в Україні, Володимиром Сівковичем. Також є їхні листування.

Документи підтверджують, що Кулініч мав доступ до надзвичайно важливих секретних даних щодо обороноздатності країни, що робило його найбільш цінним агентом для ФСБ. В період свого керівництва СБУ в Криму у 2020-2021 роках він фактично знищив контррозвідувальну діяльність на півострові.

«У квітні 2021 року він ініціював масштабні антитерористичні навчання в Херсонській області, які використав для виявлення слабких місць в обороні України. У перші години вторгнення він блокував будь-які спроби повідомити керівництво СБУ про реальну ситуацію в регіоні, навіть більше — відібрав зброю у співробітників СБУ», — йдеться в матеріалі.

Нагадаємо, Напад Росії на Україну: від початку доби на фронті відбулося 64 боєзіткнення

Анастасія Князєва - pravdatutnews.com

Читайте також
На Вінниччині затримали двох поплічників РФ, які займалися підпалами авто ЗСУ та волонтерів На Вінниччині затримали двох поплічників РФ, які займалися підпалами авто ЗСУ та волонтерів
На Вінниччині правоохоронці затримали двох поплічників Росії
СБУ та Нацполіція викрили корупційну схему: посадовці отримували гроші за фальшиві медичні довідки для військових СБУ та Нацполіція викрили корупційну схему: посадовці отримували гроші за фальшиві медичні довідки для військових
Затримання посадовця та двох лікарів у Вінниці стало результатом корупційної схеми
На херсонщині СБУ затримало ще 7 колоборантів, які співпрцювали з російськими загарбниками На херсонщині СБУ затримало ще 7 колоборантів, які співпрцювали з російськими загарбниками
Служба безпеки на правобережжі Херсонщини затримала ще сімох колаборантів, які співпрацювали з російськими загарбниками під час окупації регіону.
Loading...
Load next