Росіяни скинули вибухівку з дрона на цивільних у Херсонській області: є поранені

21 травня російські війська здійснили чергову атаку на цивільне населення Херсонщини
Фото: Національна поліція України
21 травня російські війська здійснили чергову атаку на цивільне населення Херсонщини. Вранці в смт Білозерка безпілотник армії РФ скинув вибухівку на житлову зону.
Про це повідомляє Херсонська ОВА.
Унаслідок атаки поранення отримали п’ятеро жінок віком 47, 54, 61, 62 та 67 років. Усім постраждалим було оперативно надано медичну допомогу.
За даними Міністерства внутрішніх справ, протягом доби від російських обстрілів у регіоні постраждали щонайменше 12 мирних жителів. Також зафіксовано руйнування: пошкоджено сім багатоповерхівок та один магазин.
Нагадаємо, у Київській області постраждала вся сімʼя внаслідок атаки дронів
Олена Стебніцька - pravdatutnews.com
Читайте також

Протягом минулої доби Херсонщина знову зазнала масованих атак з боку російських військ

Протягом минулої доби внаслідок атак російських окупаційних військ на Херсонщині загинули двоє цивільних
Рекомендовані

Зафіксовано "декілька пожеж у Запорізькому районі", зокрема, є влучання у нежитлову будівлю

Коти часто здаються надзвичайно спокійними тваринами, але насправді вони також можуть переживати стрес і тривогу.

Мешканці обурені закриттям маршрутів і втратою паркувальних місць
Loading...
Load next