COVID-19 Львів: За добу лабораторні центри провели 1146 ПЛР-тестів

Нові коронавірусні рекорди встановлює Львівщина. 1146 ПЛР-тестів провели за добу лабораторні центри. Це максимальний показник за увесь час карантину.
Нові коронавірусні рекорди встановлює Львівщина.
1146 ПЛР-тестів провели за добу лабораторні центри.
Це максимальний показник за увесь час карантину. І серед них 240 виявилися позитивними.Загалом же станом на ранок на Львівщині зафіксували 4220 фактів інфікування коронавірусом, з них 117 випадків - летальні.
Щодо трьох нових смертей, то у міськраді повідомляють, що двоє людей, яким не вдалося побороти недугу, - це мешканці Львова, і ще один пацієнт з Яворова.
Нині на стаціонарах в лікарнях перебуває 806 хворих. 62 з них у реанімації, 17 - на апараті ШВЛ.
Нагадаємо, у двох працівників Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції, що розташоване на площі Шашкевича, виявили коронавірус.
Слідкуй за нами на Facebook, Telegram, Youtube і знай Правду.
Читайте також

Багато небезпечних гінекологічних захворювань на ранніх стадіях проходять безсимптомно. Тому, вчасна діагностика рятує життя.

Ще одне обов’язкове щеплення.Про це заявив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко. Він зазначив, що щепитимуть малят тричі на рік. Два рази в перший рік життя й один у другий.

Банани добре відомі як джерело вітаміну B6: середній фрукт містить близько 0,4 мг цього елементу, що становить приблизно 25% від добової норми
Рекомендовані

Абітурієнтам радять звернути увагу на спеціальності з особливою державною підтримкою. Для них передбачено більше бюджетних місць і підвищені гранти.

Алкоголь може залишатися в організмі людини від кількох годин до доби, а його сліди — навіть до трьох місяців.

50-річна співачка Lama (Наталія Дзеньків) відверто пояснила, чому їй комфортніше будувати стосунки з набагато молодшим за себе чоловіком.
Loading...
Load next