Львівська лікарня подала проєкт на закупівлю обладнання для людей з ЛОР-патологіями

Львівська лікарня подала проєкт на закупівлю обладнання для людей з ЛОР-патологіями
Для кращої діагностики, безболісного обстеження та якісного лікування діток з ЛОР-патологіями Львівська міська дитяча лікарня подала на Громадський бюджет проєкт закупівлі сучасного обладнання.

Для кращої діагностики, безболісного обстеження та якісного лікування діток з ЛОР-патологіями Львівська міська дитяча лікарня подала на Громадський бюджет проєкт закупівлі сучасного обладнання. А саме гнучкого ендоскопа, хірургічного лазера та мікроскопа.

Як зазначає дитяча лікарка-оториноларинголог Львівської міської дитячої клінічної лікарні, близько 65% дітей мають до 30 епізодів лор-захворювань на рік.

В Україні нині широко впроваджують хірургію одного дня. І з обладнанням, яке хоче закупили дитяча лікарня, це вдасться реалізувати.

"Мета - мінімізувати перебування маленького хворого у лікарні до 1 дня перебування в стаціонарі, що є зручно як і для батьків, так і для пацієнта", - зазначає лікарка Мар’яна Черкес.

Ціна проекту - майже 600 тисяч гривень. За ці кошти можна буде придбати одразу 3 апарати.

"Нам потрібен гнучкий відеоназофарингоскоп - це маленька гнучка силіконова трубочка, всередині якої дуже багато оптик. За допомогою цього обладнання ми зможемо абсолютно безболісно через носик побачити патології носа, носової порожнини, носоглотки і аж дійти до гортані в старших діток", - пояснила вона.

"Ми проводимо скринінгове обстеження всім новонародженим діткам для визначення проблем зі слухом. Але, окрім того, й оглядають наших діток при якихось захворюваннях або вроджених патологіях лор-органів. І для роботи дуже необхідний гнучкий ендоскоп, який має діаметр всього 2.7 мм, що дозволяє обстежити наших найменших пацієнтів", - додала в.о. завідувача відділення патології новонароджених і недоношених дітей Львівської міської дитячої клінічної лікарні Лариса Григоренко.

Другий апарат, без якого, за словами лікарів, не може обійтись жодне ЛОР-відділення, - це оглядовий мікроскоп і хірургічний діодний лазер.

Останній прилад якраз-таки допоможе зменшити реабілітаційний період після хірургічного втручання. Тобто якщо зранку зробити операцію - ввечері можна йти додому. Це не тільки полегшить лікування маленьких пацієнтів, але й зменшить тривожність їхніх батьків.

Зазначимо, що обстежувати та лікувати лікарі Львівської дитячої лікарні можуть не лише дітей з міста Лева, а й інших областей.

Підтримати цю ініціативу можна на сайті Львівської міської ради у розділі Громадський бюджет. За номером 60 буде проєкт «Щасливий, бо дихай вільно». Також проголосувати можна буде у банках та ЦНАПах до 15 листопада.

https://youtu.be/uJZr3Hv73xY

Слідкуй за нами на FacebookTelegramYoutube і знай Правду.

Читайте також
У Львові облаштували 10 стаціонарних пунктів вакцинації
У середу, 24 лютого, їх оглянув міський голова Львова Андрій Садовий.
В Україні вважають, що інформація про штучне створення COVID є недостовірною В Україні вважають, що інформація про штучне створення COVID є недостовірною
У світі стрімко ширяться чутки про штучне створення коронавірусу, однак український генетик Віктор Досенко вважає, що це твердження є помилковими, оскільки віруси працюють абсолютно не так і розвиваються абсолютно не так, як вважає велика частина населення.
Loading...
Load next