Львівська область отримає 10 автомобілів «швидкої»

Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф придбає спецавтівки за 19,6 млн грн.Про це йдеться на сайті публічних закупівель Prozorro.
Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф придбає спецавтівки за 19,6 млн грн.
Про це йдеться на сайті публічних закупівель Prozorro.
Медики отримають спеціалізовані автомобілі типу В Citroën Jumper. Укомплектація спецтранспорту:
- ноші;
- кисневий балон на 2 тисячі л;
- портативний балон на 400 л;
- дихальні мішки;
- ларингоскопи для обстеження гортані;
- аспіратори;
- апарат для вимірювання тиску;
- портативний монітор пацієнта;
- глюкометр.
Окрім цього, в автомобілі буде наявне обладнання для першої медичної допомоги, зокрема дефібрилятор, небулайзер для інгаляційної терапії, електрокардіограф і шприцевий насос.
Вартість однієї машини - 1,36 млн грн. Товар поставить ТОВ «Автоспецпром».
Нагадаємо, що мер Львова Андрій Садовий інфікувався коронавірусом. Про це він повідомив у своїх соціальних мережах сьогодні, 7 грудня.
Слідкуй за нами на Facebook, Telegram, Youtube і знай Правду.
Читайте також

Сьогодні, 29 жовтня, Україна святкує день боротьби з інсультом та псораізом. Що потрібно знати, щоб щоб запобігти цієї страшної хвороби.

Всесвітня організація охорони здоров'я зробила це з метою розслідування стосовно дій під час спалаху коронавірусної хвороби COVID-19.Таке рішення прийняли у зв'язку з міжнародною критикою щодо ВООЗ.
Рекомендовані

Президент США Дональд Трамп розглядає можливість передачі Україні додаткової системи протиповітряної оборони Patriot

Росія може продовжити обстрілювати українські території найближчим часом

Північна Корея тимчасово призупинила доступ іноземних туристів до новоствореного пляжного курорту Вонсан-Кальма, розташованого на східному узбережжі країни
Loading...
Load next