Захворюваність на COVID-19 в Україні зростає - НАН

Захворюваність на COVID-19 в Україні зростає - НАН
На початку вересня Україну чекає зростання нових випадків СOVID-19. Найзагрозливіша ситуація в Чернівецькій області.

Національна академія наук прогнозує збільшення добової кількості нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні на початку осені. У перший тиждень вересня прогнозується в середньому до понад 1700 випадків, впродовж другого — до 2300.

Про це свідчать прогнози Національної академії наук України.

У НАН зазначили, що нинішні темпи поширення захворювання подібні до аналогічного періоду минулого року — зростання становить приблизно 22% на тиждень. Середня кількість нових випадків уже збільшилася до 1490 на день (зростання за два тижні — на 49%), середня кількість летальних випадків — 41 на день за останній тиждень (зростання за два тижні — на 67%).

Також наголосили, що найзагрозливіша ситуація спостерігається в Чернівецькій області — там зараз найвища захворюваність на COVID-19 та стрімкі темпи її зростання. За останні два тижні у регіоні потроїлась кількість позитивних тестів і випадків COVID-19, а кількість госпіталізацій зросла удвічі.

Науковці додали, що починаючи з липня 2021 року, показники епідемічної динаміки нагадують значення річної давнини: "Тоді як кількість летальних випадків із високою точністю накладається на значення рік тому, виявлених випадків хвороби нині виявляють у 1,5 раза менше, ніж рік тому (а середній вік хворих вищий), а позитивних ПЛР-тестів отримується одразу вдвічі менше".

Водночас прискорилося зростання позитивних результатів тестів, що перевищило 7% у 7-денному усередненні.

 48
 
Читайте також
Коронавірус в Україні: за добу виявили понад 4600 нових випадків захворювання Коронавірус в Україні: за добу виявили понад 4600 нових випадків захворювання
За добу, 14 вересня, в Україні зафіксовано 4640 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Серед них захворіло 531 дитина та 95 медпрацівників.
В Україні зафіксували 1 732 нових випадків COVID-19 за добу В Україні зафіксували 1 732 нових випадків COVID-19 за добу
За добу 20 серпня 2021 року в Україні зафіксовано 1 732 нові підтверджені випадки коронавірусної хвороби COVID-19 (з них дітей – 104, медпрацівників – 32).
Нові карантинні обмеження: Кабмін обіцяє переваги для вакцинованих Нові карантинні обмеження: Кабмін обіцяє переваги для вакцинованих
На цьому тижні уряд затвердить нові карантинні обмеження, що враховують послаблення для вакцинованих від коронавірусу.
Loading...
Load next