У МОЗ нагадали правила безпечного користування генераторами

У МОЗ нагадали правила безпечного користування генераторами

МОЗ попереджає, що під час використання генераторів електроенергії треба чітко дотримуватися правил безпеки, щоб запобігти нещасним випадкам.

Першочергово нагадуємо про заборону використання подібних електроприладів дітям. А також: купуйте лише сертифіковану продукцію і тільки в ліцензованих точках продажу. Уважно дотримуйтесь інструкцій виробника. Генератори та паливо мають використовуватися тільки на відкритому повітрі на відстані не менше 6 метрів від вікон, дверей та гаражів, - йдеться в повідомленні. 

Також у МОЗ наголошують: тримайте генератор сухим, захищайте від дощу та затоплення. Дотик до мокрого генератора або пристроїв, підключених до нього, може призвести до ураження електричним струмом.

Перед заправкою дайте генератору охолонути. Паливо, пролите на гарячі деталі двигуна, може спалахнути.

Встановіть у приміщенні детектори чадного газу. Обов'язково придбайте вогнегасник і тримайте його поряд, на видному і легкодоступному місці. Бережіть себе та не нехтуйте правилами безпеки, - додають у МОЗ.

Злата Новосельська pravdatutnews.com

 204
 
Читайте також
Обережно, ожеледиця: як уникнути травматизму на слизьких дорогах (фото) Обережно, ожеледиця: як уникнути травматизму на слизьких дорогах (фото)
Тема "зимового травматизму" зараз неабияк актуальна серед і водіїв, і пішоходів. Ми підготували для вас прості правила, які допоможуть вберегтися від падінь при ожеледиці.
COVID в Україні: за добу коронавірус виявили у понад тисячі хворих українців COVID в Україні: за добу коронавірус виявили у понад тисячі хворих українців
Станом на ранок 17 червня в Україні зафіксовано 1188 нових випадків захворювання на COVID-19. Серед них - 62 дитини та 6 медпрацівників.
Load next