Лотерея для вакцинованих у Австрії

Лотерея для вакцинованих у Австрії
Хочете виграти будинок і авто? Тоді вакцинуйтеся.

Австрійський суспільний телерадіомовник ORF організував лотерею з метою підвищення рівня вакцинації населення від коронавірусу. Повідомляє ORF.

Участь в акції "Хто вакцинується, той виграє" зможуть взяти усі проживаючі в країні особи віком від 18 років, які зробили щеплення проти COVID-19 у період із 1 жовтня по 20 грудня. Неважливо, це буде перша, друга чи третя дози вакцини.

Серед головних призів – сімейний будиночок, а також електромобіль. Загалом розігруватимуть близько 1 тис. подарунків, наданих австрійським бізнесом.

Для участі в лотереї слід зареєструватися на спеціальному сайті, надавши свої контакті дані. Сертифікат вакцинації надавати не треба – його перевірятимуть лише у разі виграшу.

Оголошення переможців відбудеться у прямому ефірі передачі "Світло у темряву", яка традиційно проходить на ORF у Святий вечір, 24 грудня.

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

 

 87
 
Читайте також
ВООЗ схвалила використання індійської вакцини Covaxin в екстрених умовах ВООЗ схвалила використання індійської вакцини Covaxin в екстрених умовах
Всесвітня організація охорони здоров'я схвалила використання індійської вакцини проти коронавірусу Covaxin, розроблену компанією Bharat Biotech.
В Україні зафіксували понад 14 тисяч нових випадків захворювання на Covid-19 В Україні зафіксували понад 14 тисяч нових випадків захворювання на Covid-19
Від початку вакцинації від COVID-19 в Україні зроблено понад 24 млн щеплень.
Сертифікат про вакцинацію стане "перепусткою" в публічні заклади - МОЗ Сертифікат про вакцинацію стане "перепусткою" в публічні заклади - МОЗ
Восени й взимку українцям слід буде носити маски у публічних місцях. МОЗ поки не розглядає варіант скасувати носіння масок навіть для вакцинованих.
Loading...
Load next