Рада заборонила обіг російських і білоруських ліків

Рада заборонила обіг російських і білоруських ліків

Верховна Рада підтримала обмеження обігу ліків, вироблених в росії чи білорусі. Про це повідомив народний депутат Ярослав Железняк.

Він зазначив, що за законопроєкт 7313 про обмеження обігу ліків, виробництво яких розташовано в Росії чи Білорусі, у другому читанні проголосувало 299 парламентарів при необхідному мінімумі в 226 голосів.

Законопроєкт, зокрема, дозволяє Міністерству охорони здоров'я відмовляти у реєстрації таких препаратів, якщо хоча б один компонент був виготовлений на території цих держав або там відбувся хоча б один етап виробництва лікарського засобу.

Злата Новосельська pravdatutnews.com

 

 125
 
Читайте також
Рада підтримала законопроєкт про цивільну вогнепальну зброю (відео) Рада підтримала законопроєкт про цивільну вогнепальну зброю (відео)
На тлі нової агресії Росії Верховна Рада схвалила у першому читанні законопроєкт про цивільну вогнепальну зброю. Напередодні Олексій Резніков висловився за легалізацію зброї.
Інноваційні ліки проти COVID-19 тепер є доступними для українців, - МОЗ Інноваційні ліки проти COVID-19 тепер є доступними для українців, - МОЗ
Пацієнти із COVID-19 й надалі будуть користуватись сучасними та дієвими методами лікування.
Loading...
Load next