Медики Львівського ОХМАТДИТу врятували хлопчика із масою всього 650 грамів (відео)

Медики Львівського ОХМАТДИТу врятували хлопчика із масою всього 650 грамів (відео)
За його життя боролися майже 2 місяці.

Вже від самого народження хлопчик герой. Адже будучи зовсім маленьким пережив не одну операцію і поборов багато невтішних діагнозів. За життя маленького Сашка медики Львівсього ОХМАТДИту боролися 2 місяці.

Малюк разом зі своїм братиком народився на 28 тижні. Мама на останніх термінах вагітності захворіла на коронавірус і після хвороби дізналась, що у одного з синів було багатоводдя, а Сашко був затиснутий під ребрами без води.

Він народився з вагою всього 650 грамів і декілька тижнів його виходжували у реанімації. Братика, на жаль, врятувати не вдалося.

Зараз Сашко знаходиться під спостереженням лікарів, гарно росте, набирає вагу та тішить своїми здобутками, а лікарі говорять, що з ним все буде добре.

Віра Коновал - pravdatutnews.com

 285
 
Читайте також
Дитина проковтнула сторонній предмет: як допомогти малечі до приїзду медиків (відео) Дитина проковтнула сторонній предмет: як допомогти малечі до приїзду медиків (відео)
Якщо дитина випила хімічну речовину, потрібно розмішати два білка з молоком або водою і дати їй випити - це зменшить опік слизової.
Львівські медики успішно виконали операцію 9-річній дівчинці з рідкісною хворобою (відео) Львівські медики успішно виконали операцію 9-річній дівчинці з рідкісною хворобою (відео)
Через рідкісне генетичне захворювання 9-річна Вікуся вже близько 10 разів ламала кістки 
Loading...
Load next