В Україні отримали 100 тисяч доз COVID-вакцини від Johnson & Johnson

В Україні отримали 100 тисяч доз COVID-вакцини від Johnson & Johnson

У межах глобального механізму COVAX в Україну доставили 100 тисяч доз вакцин проти коронавірусу від компанії Johnson & Johnson.

Про це повідомляє Міністерство охорони здоров'я.

Вакцину розподілили та доставили у 21 область та у Київ. Так, Дніпропетровська область отримала 10 тисяч доз, Харківська — 6 тисяч доз, Чернівецька — 5 тисяч, Київська та Львівська — по 4 тисячі доз.

Вакцина призначена для людей від 18 років. Для первинного курсу вводять одну дозу препарату. Перелік пунктів і центрів вакцинації можна знайти тут.

У МОЗ нагадують, що з початку повномасштабної російсько-української війни Україна отримує вакцини проти коронавірусу лише безкоштовно у межах COVAX.

Нагадаємо, раніше ми писали, скільки у лікарнях України встановлено кисневих станцій.

Карина Бовсуновська — pravdatutnews.com

 203
 
Читайте також
За добу в Україні зафіксовано 27 тисяч нових випадків захворювання на Covid-19 За добу в Україні зафіксовано 27 тисяч нових випадків захворювання на Covid-19
Вакцинація — це єдиний ефективний спосіб захистити себе від коронавірусної хвороби.
"Я б порадив зробити щеплення": Кузін заявив, що навесні МОЗ розгляне COVID-вакцинацію дітей від п’яти років "Я б порадив зробити щеплення": Кузін заявив, що навесні МОЗ розгляне COVID-вакцинацію дітей від п’яти років
27 жовтня 2021-го у МОЗ дозволили вакцинацію від коронавірусу дітей старше 12 років за умови наявності щеплень, які відповідають віку.
За минулу добу в Україні зафіксовано понад 5 тисяч нових випадків Covid-19 За минулу добу в Україні зафіксовано понад 5 тисяч нових випадків Covid-19
Вакцинація — це єдиний ефективний спосіб захистити себе від коронавірусної хвороби.
Loading...
Load next