В Україні останніми тижнями стабільне зростання захворюваності на COVID-19 - Кузін

В Україні останніми тижнями стабільне зростання захворюваності на COVID-19 - Кузін

Протягом останніх тижнів в Україні спостерігається стабільне зростання захворюваності на Covid-19. Про це під час брифінгу повідомив заступник міністра охорони здоровʼя - головний державний санітарний лікар України Ігор Кузін.

В останні тижні у нас є досить таке стабільне зростання захворюваності на Covid-19. Стабільне протягом минулих п'яти тижнів. Було певне затишшя на початку січня, але останні п'ять тижнів у нас щотижня додається в кількості офіційно підтверджених випадків Covid-19. Ми не досягли ще жовтневого піку, однак маємо близько 15 тисяч випадків за минулий тиждень, - повідомив він.

За словами Кузіна, кількість померлих від коронавірусу та госпіталізованих наразі становить до 100 осіб на тиждень. Він додав, що цей показник є вдвічі меншим, ніж восени, водночас, зростання спостерігається.

Статистика залишається для нас сумною з невтішними прогнозами у тому, що понад 85% серед померлих - люди віком понад 60 років, які повинні бути не просто щеплені двома дозами, а повинні були отримати і першу "бустерну дозу", - зауважив головний санітарний лікар.

Нагадаємо, що виявлення походження Covid-19 є моральним обов'язком - ВООЗ.

Злата Новосельська pravdatutnews.com

Читайте також
Висока смертність при інфікуванні «Дельтою» спостерігається серед невакцинованих Висока смертність при інфікуванні «Дельтою» спостерігається серед невакцинованих
Серед тих, хто отримав щеплення, рівень смертності не відрізняється від показників при зараженні іншими штамами.
В Україні встановлять спецкамери для перевірки дотримання норм карантину В Україні встановлять спецкамери для перевірки дотримання норм карантину
Недотримання маскового режиму в Україні під час пандемії є величезною проблемою. Особливо це стало помітно в період послаблення карантину, переконані в МОЗ.
Loading...
Load next