В Україні останніми тижнями стабільне зростання захворюваності на COVID-19 - Кузін

В Україні останніми тижнями стабільне зростання захворюваності на COVID-19 - Кузін

Протягом останніх тижнів в Україні спостерігається стабільне зростання захворюваності на Covid-19. Про це під час брифінгу повідомив заступник міністра охорони здоровʼя - головний державний санітарний лікар України Ігор Кузін.

В останні тижні у нас є досить таке стабільне зростання захворюваності на Covid-19. Стабільне протягом минулих п'яти тижнів. Було певне затишшя на початку січня, але останні п'ять тижнів у нас щотижня додається в кількості офіційно підтверджених випадків Covid-19. Ми не досягли ще жовтневого піку, однак маємо близько 15 тисяч випадків за минулий тиждень, - повідомив він.

За словами Кузіна, кількість померлих від коронавірусу та госпіталізованих наразі становить до 100 осіб на тиждень. Він додав, що цей показник є вдвічі меншим, ніж восени, водночас, зростання спостерігається.

Статистика залишається для нас сумною з невтішними прогнозами у тому, що понад 85% серед померлих - люди віком понад 60 років, які повинні бути не просто щеплені двома дозами, а повинні були отримати і першу "бустерну дозу", - зауважив головний санітарний лікар.

Нагадаємо, що виявлення походження Covid-19 є моральним обов'язком - ВООЗ.

Злата Новосельська pravdatutnews.com

 553
 
Читайте також
Епідеміологічна ситуація в Україні: вже 5 областей перебувають на межі "червоної" зони (відео) Епідеміологічна ситуація в Україні: вже 5 областей перебувають на межі "червоної" зони (відео)
Ковідна ситуація в цих областях – напружена ситуація з коронавірусом. Поки її вдається стримувати шляхом розгортання нових ліжок або нових механізмів тестування на коронавірус.
З 8 листопада почнуть усувати від роботи невакцинованих співробітників З 8 листопада почнуть усувати від роботи невакцинованих співробітників
Інфікування хоча б одного працівника несе ризик інфікування усіх інших працівників, які з ним контактували. 
В Україні вже 11 областей відповідають "помаранчевій" зоні карантину, - МОЗ В Україні вже 11 областей відповідають "помаранчевій" зоні карантину, - МОЗ
"Помаранчевий" рівень епідемічної небезпеки не містить додаткових обмежень та є сигнальним про наближення регіону до "червоної" зони.
Loading...
Load next