У Львові реорганізували Третє медичне об'єднання

У Львові реорганізували Третє медичне об'єднання

А от з медиками все відбулося швидше: Третє медоб’єднання Львова реорганізували та приєднали до першого та другого.

За відповідні ухвали проголосували депутати на нинішньому сесійному засіданні. Нагадаю, пріоритетним напрямком цього ТМО є акушерство та гінекологія. Втім, як зазначили у ратуші, кількість пологів зменшилась, а зарплатна заборгованість перед працівниками зростає, медоб’єднання визнали фінансово неспроможним. Тому пологовий на Мечникова та підрозділи 3-ї лікарні на Вернадського та в Рясному, а також усе майно третього медобєднання будуть у підпорядкуванні Першого ТМО.

До Другого ж приєднають пологовий на Раппопорта та гінекологія на Русових і Озаркевича.

Нагадаю, третє ТМО у Львові створили у січні 2022 року.

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
За минулу добу в Україні зафіксовано понад 38 тисяч нових випадків Covid-19 За минулу добу в Україні зафіксовано понад 38 тисяч нових випадків Covid-19
Вакцинація — це єдиний ефективний спосіб захистити себе від коронавірусної хвороби.
Найбільша кількість інфікованих на COVID-19 в Україні на Дніпропетровщині Найбільша кількість інфікованих на COVID-19 в Україні на Дніпропетровщині
Станом на 18 липня в Україні виявили понад 2,2 мільйона інфікованих COVID-19. За минулу добу хворобу діагностували ще 299 людям.
Банк грудного молока при Львівській лікарні запрошує жінок стати донорами (відео) Банк грудного молока при Львівській лікарні запрошує жінок стати донорами (відео)
 Жінки можуть поділитися своїм молоком для недоношених немовляток  та діток, які цього потребуватимуть, адже воно має беззаперечну перевагу молочним сумішам.
Loading...
Load next