Україна потребує більше фахівців у медичній та соціальній сферах – Денис Шмигаль

Україна потребує більше фахівців у медичній та соціальній сферах – Денис Шмигаль

Повномасштабна війна спричинила значний попит на спеціальності у медичній та соціальній сферах нашої країни, зокрема на медиків, реабілітологів і соцпрацівників.  І їх підготовка має розпочатися вже зараз. 

Про це йшлося на урядовій нараді з очільниками МОЗ, МОН, Мінцифри, Мінекономіки, Мінсоцполітики та Мінфіном, повідомляє МОЗ.

Зокрема, учасники обговорили зміни до державного замовлення у закладах освіти. Премʼєр-міністр Денис Шмигаль доручив усім відповідальним міністерствам опрацювати можливість збільшення держзамовлення, зокрема на медиків та реабілітологів, починаючи вже з цього навчального року. 

Відновлення України стане наймасштабнішим проєктом з часів Другої світової, тож на саперів, будівельників та інші дотичні професії буде найвищий запит на ринку праці, – зазначив Денис Шмигаль.

Своєю чергою, Віцепрем’єр-міністр Михайло Федоров нагадав про підготовку реформи освіти, яка ґрунтуватиметься на впровадженні інновацій.

Також за результатами роботи у вересні має бути подане державне замовлення на наступний навчальний рік – щоб батьки та абітурієнти завчасно змогли ознайомитися із затребуваними спеціальностями.

Нагадаємо, Єрмак про саміт НАТО: Чекаємо хороших новин

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
Україна без вакцини: Індія образилась і припинила постачання прерапату від Covid
Індійський виробник вакцини AstraZeneca вирішив уповільнити й може відкласти взагалі постачання препарату в Україну.
Топ міфів про вакцину
Яких тільки причин не вигадують люди, щоб уникнути щеплення
Перша партія вакцини CoronaVac вже в Україні
Вчора ввечері, 25 березня, в аеропорту "Бориспіль" приземлився літак, який привіз в Україну першу партію китайської вакцини CoronaVac, виробництва китайської компанії Sinovac Biotech.
Loading...
Load next