Українські лікарні забезпечені понад 4 тисячами генераторів у раді «блекаутів»

Українські лікарні забезпечені понад 4 тисячами генераторів у раді «блекаутів»

 Для постійної роботи українські медзаклади мають 4 095 генераторів — надходження генераторів за координації МОЗ триватиме й надалі. 

Таке обладнання здатне забезпечити безперебійне енергопостачання, аби медзаклади могли функціонувати навіть в умовах відключень електроенергії, повідомили у МОЗ.

У разі надзвичайної ситуації завдяки автономним джерелам живлення у лікарнях безперебійно працюватимуть відділення інтенсивної терапії, операційні та критично важливе обладнання, що дозволить рятувати життя пацієнтів.  

Це особливо актуально у нинішніх умовах через системні загрози з боку російської армії. 

МОЗ висловлює вдячність всім партнерам та донорам, які долучилися до забезпечення стабільної та злагодженої роботи українських медзакладів шляхом постачання електричних генераторів, для того щоб українські лікарні могли функціонувати та надавати медичні послуги населенню навіть в екстремальних умовах. 

Нагадаємо, У Польщі кількість жертв від легіонельозу зросла до 23 осіб

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
В Україні зафіксували 1 732 нових випадків COVID-19 за добу В Україні зафіксували 1 732 нових випадків COVID-19 за добу
За добу 20 серпня 2021 року в Україні зафіксовано 1 732 нові підтверджені випадки коронавірусної хвороби COVID-19 (з них дітей – 104, медпрацівників – 32).
В Україні виявили 1 247 нових випадків захворювання на COVID-19 В Україні виявили 1 247 нових випадків захворювання на COVID-19
В Україні виявили більш як тисячу нових випадків коронавірусу. Зокрема понад 500 людей потрапили до лікарень.
Loading...
Load next