Українські лікарні забезпечені понад 4 тисячами генераторів у раді «блекаутів»

Українські лікарні забезпечені понад 4 тисячами генераторів у раді «блекаутів»

 Для постійної роботи українські медзаклади мають 4 095 генераторів — надходження генераторів за координації МОЗ триватиме й надалі. 

Таке обладнання здатне забезпечити безперебійне енергопостачання, аби медзаклади могли функціонувати навіть в умовах відключень електроенергії, повідомили у МОЗ.

У разі надзвичайної ситуації завдяки автономним джерелам живлення у лікарнях безперебійно працюватимуть відділення інтенсивної терапії, операційні та критично важливе обладнання, що дозволить рятувати життя пацієнтів.  

Це особливо актуально у нинішніх умовах через системні загрози з боку російської армії. 

МОЗ висловлює вдячність всім партнерам та донорам, які долучилися до забезпечення стабільної та злагодженої роботи українських медзакладів шляхом постачання електричних генераторів, для того щоб українські лікарні могли функціонувати та надавати медичні послуги населенню навіть в екстремальних умовах. 

Нагадаємо, У Польщі кількість жертв від легіонельозу зросла до 23 осіб

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

 286
 
Читайте також
В Україні виявили майже 2700 нових випадків COVID-19 В Україні виявили майже 2700 нових випадків COVID-19
За добу 02 вересня 2021 року в Україні зафіксовано 2693 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Серед них захворіло 171 дітина та 40 медпрацівників.
Директора Львівської інфекційної лікарні госпіталізували з Covid-19 Директора Львівської інфекційної лікарні госпіталізували з Covid-19
Його госпіталізували до тієї ж лікарні, яку він очолює.
Система охорони здоров'я на сході України практично зруйнована - ВООЗ Система охорони здоров'я на сході України практично зруйнована - ВООЗ
В організації зазначили, що досі не змогли отримати доступ до нужденних в Маріуполі і не мають відомостей про стан здоров'я населення, яке знаходиться в облозі.
Loading...
Load next