Новий штам COVID-19 Pirola: наразі в Україні не зафіксовано випадків захворювання

Новий штам COVID-19 Pirola: наразі в Україні не зафіксовано випадків захворювання

В Україні поки що не зафіксовано варіанту коронавірусу «Пірола», який шириться європейським континентом.

Про це повідомила завідувачка відділу організації епіднагляду Центру громадського здоров'я МОЗ Оксана Кошалко в ефірі загальнонаціонального телемарафону.

Станом на сьогодні саме варіанту "Пірола" в Україні не зареєстровано, - заявила Кошалко.

Станом на сьогодні немає підтверджених результатів наукових досліджень, що цей варіант SARS-CoV-2 викликає важчий перебіг хвороби та вищу ймовірність летального наслідку

Цей варіант швидше поширюється, але поки що загрози повторного спалаху, пандемії із значною кількістю летальних випадків та значною кількістю госпіталізацій він не становить. Немає результатів, які б це підтверджували, - сказала Кошалко.

Натомість, за її словами, є інші варіанти SARS-CoV-2, які викликають занепокоєння, також очікувано підвищується захворюваність на ГРВІ та грип.

Зараз ми якраз є у фазі зростання захворюваності, думаю, зростання буде ще кілька тижнів поспіль, - додала Кошалко.

Також Оксана Кошалко нагадала, що "в епідсезон варто також вакцинуватися проти грипу. Ця вакцина є рекомендованою і доступна в аптечній мережі". В Україні в цьому епідсезоні надійшло близько 300 тисяч доз вакцини «Ваксігрип Тетра» виробництва Франції та «ДжіСі Флю» виробництва Республіки Корея. Також держава забезпечує безоплатну вакцинацію проти грипу деяким категоріям: медпрацівникам, особам віком від 65 років, людям з хронічними захворюваннями.

Нагадаємо, На Івано-Франківщині місцевий депутат наїхав на 76-річного велосипедиста: чоловік загинув на місці

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
У МОЗ заявили, що Україна готова до впровадження Covid-паспортів У МОЗ заявили, що Україна готова до впровадження Covid-паспортів
Міністерство охорони здоров'я оцінили готовність України до введення паспортів вакцинації. Однак зазначили, що Україна готова до будь-якого розвитку подій.
Біля однієї з львівських лікарень утворилась черга із "швидких" з хворими на Covid
Біля львівської Клінічної лікарні швидкої допомоги сфотографували чергу зі "швидких", які доправляли в лікарню хворих на Covid.
Степанов заявив, що епідемія коронавірусу в Україні йде на спад Степанов заявив, що епідемія коронавірусу в Україні йде на спад
Міністр охорони здоров'я, Максим Степанов заявив, що Україна витримала черговий стрибок зараження на Covid і наразі епідемія починає йти на спад.
Loading...
Load next