«Покарані будуть усі без винятку»: Мінкультури розширило санкційний список виконавців з рф, які підтримали війну

«Покарані будуть усі без винятку»: Мінкультури розширило санкційний список виконавців з рф, які підтримали війну

Міністерство культури та інформполітики України пропонує запровадити санкції проти 47 російських співаків, акторів, режисерів та пропагандистів.

Про це повідомила пресслужба відомства.

Ми у Міністерстві культури та інформаційної політики підготували новий список із 47 одіозних пропутинських скоморохів, які публічно заявили про підтримку військових злочинів Путіна в Україні. Кабмін нашу пропозицію підтримав. Далі – узгодження з Радою нацбезпеки та оборони та президентом, – заявив  міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

За його словами, до списку увійшли російські виконавці Микола Басков, Дмитро Білан, Поліна Гагаріна, Олег Газманов, Денис Вайнштейн (Джиган), Лариса Доліна, Сергій Жуков, Григорій Лепс, Микола Расторгуєв, Тимур Юнусов (Тіматі), актори та режисери Дмитро Харатьян , Яна Поплавська, Дмитро Пєвцов, Микита Міхалков, Володимир Машков, Марат Башаров, а також пропагандистка Наїля Аскер-заде, головний редактор радіостанції «Говорить Москва» Роман Бабаян, ведучий каналу Зірка Олексій Гудошников, ідеолог «російського світу» Олександр Дугін та інші.

Санкційні списки розширюватимемо і надалі. Покарані будуть усі без винятку посібники кривавого путінського режиму. Як кажуть у нас в Україні, «російська військова пісня, пливи за російським кораблем, – написав міністр.

Нагадаємо, раніше ведучий шоу "Говорить Україна" вступив до лав тероборони.

Карина Бовсуновська — pravdatutnews.com

Читайте також
Зеленський намагався поговорити з Путіним, однак він відмовився Зеленський намагався поговорити з Путіним, однак він відмовився
Після загибелі чотирьох українських військових під Шумами, президент України Володимир Зеленський намагався поговорити з Путіним. Однак, той відмовився, бо ніби то нема про, що говорити.
Арестович вважає, що Росія не готова говорити з Зеленським про ситуацію на Донбасі Арестович вважає, що Росія не готова говорити з Зеленським про ситуацію на Донбасі
Спікер України у Тристоронній контактній групі Олексій Арестович повідомив, що не бачить готовності та прагнення Росії розмовляти із Володимиром Зеленським.
Loading...
Load next