Переможець Євробачення-2009 зіграв Stefania на скрипці: "Люблю цю пісню" (відео)

Олександр Рибак, який виграв Євробачення у 2009 році, висловив захоплення хітом Kalush Orchestra. Він заграв Stefania на скрипці.
Після українського гурту Kalush Orchestra для Євробачення-2022 стала знаменитою у всьому світі. Stefania підкорила навіть переможця музичного конкурсу Євробачення у 2009 році.
Норвезький музикант Олександр Рибак підтримав Kalush Orchestra. Він висловив захоплення піснею українського колективу. Тож він заграв мелодію Stefania на скрипці. Під відео артист запитав у шанувальників, чи виграють Kalush Orchestra на цьогорічному Євробаченні.
Злата Новосельська - pravdatutnews.com
Читайте також

Актор прокоментував свій виграш у суді.

Український продюсер Михайло Ясинський висловив свою думку щодо цьогорічного Національного відбору на "Євробачення-2026"

У французьких Каннах відбулося помпезне весілля, яке вже охрестили «святом року».
Рекомендовані

Кемерон Діас уперше з’явилася на зв’язку після народження третьої дитини: акторка, яка знову стала мамою у 53 роки, вирішила особисто прорекламувати червоне та біле вина власного винного бренду.

П’ять корів, залишених на віддаленому острові Амстердам в Індійському океані ще у XIX столітті, несподівано перетворилися на кількатисячне стадо й поставили під сумнів класичну теорію «острівної карликовості».

Сервіс дозволить розлучатися дистанційно тим подружжям, які не мають спільних неповнолітніх дітей.
Loading...
Load next