Ольга Сумська закликала до світового бойкоту росіян (відео)

Ольга Сумська закликала до світового бойкоту росіян (відео)
Актриса театру і кіно запевняє, що тільки так можна захистити себе від пропаганди, яку сіє рф.

Іменита українська актриса театру і кіно Ольга Сумська зізналася, що багато її родичів і шанувальників вірять кремлівській пропаганді. Зірка сказала - вже не намагається їх переконати, адже це не дасть ніякого результату. Про це артистка заявила в інтерв'ю Телеканалу TV5.

Ольга уточнила, що світовий бойкот - це єдина спроба донести до зомбованих людей правду. 

А як інакше щось довести мільйонам зомбованих людей? Вони зомбовані, тому що дивляться те, що їм показують. Звичайно, є люди, які все розуміють, і їх чимало. Вони мені пишуть: "Оленька, ми вас підтримуємо, але не можемо вийти, тому що це відразу звільнення з роботи, а то і в'язниця".

Там страшні речі відбуваються. Світовий бойкот, так чи інакше, повинен був статися. Можливо, бойкотом ми дамо зрозуміти цим зомбі, що відбувається в нашій країні... Коли нам пишуть і кажуть, що "ви самі себе бомбите", я не можу. Я перестала відповідати цим зомбованим людям, які так пишуть", - сказала Ольга Сумська. 

Актриса запевняє, що припинила спілкування з родичами з росії, яких зомбувала пропаганда. 

У нас є там родичі. І коли я чую, що хтось так говорить, Я просто припиняю спілкуватися. Весь світ повинен дати сьогодні відсіч цим рашистам. Інакше не можна, - резюмувала Сумська.

Нагадаємо, що Дантес більше не холостяк: музиканта помітили за домашніми справами з новою пасією (фото). Обмін парами, який можна побачити тільки у кіно стався в українському шоу бізі.

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

Читайте також
"Ви неймовірні", - Дженніфер Еністон звернулася до українок "Ви неймовірні", - Дженніфер Еністон звернулася до українок
Актриса закликала світ допомагати українським жінкам.
Ті артисти, хто обрав робити кар’єру в Росії, для мене мертві. Їх не існує з 2014 року, - Оля Цибульська Ті артисти, хто обрав робити кар’єру в Росії, для мене мертві. Їх не існує з 2014 року, - Оля Цибульська
Українська співачка Оля Цибульська розповіла чи спілкується вона з опальними зірками, які віддали перевагу кар’єрі в Росії.
Loading...
Load next