Модний скандал: Dior вимагає від Valentiono 100 тисяч євро

Модний скандал: Dior вимагає від Valentiono 100 тисяч євро

У світі високої моди спалахнув скандал. Французький дім Dior почав вимагати компенсацію від італійського конкурента Valentino за нібито блокування доступу до бутіка Dior під час показу у Римі. Повідомляє The Guardian.

Фото: VOGUE

Valentino розмістив свою аудиторію редакторів моди, фотографів і знаменитостей біля підніжжя сходців 18-го століття на площі Іспанії в Римі.

У листі до Valentino менеджер Christian Dior Italia каже, що доступ до магазину Dior був "заблокований", а покупцям відмовлено у доступі до магазину.

Французький будинок моди вимагає 100 000 євро, як компенсацію за втрачений бізнес. Згідно з листом, якщо Valentino не виплатить повну суму протягом 15 днів, Dior «вживе всіх необхідних заходів для захисту своїх прав».

За даними WWD, жоден інший місцевий роздрібний магазин одягу не подав скаргу. Серед безпосередніх сусідів Dior на Via Condotti – бренди Gucci, Prada та Moncler.

Фото: VOGUE

Валентино не відповів публічно на вимогу Dior, і коли Guardian звернувся до нього, сказав, що не має коментарів. Dior не відповів на запит Guardian уточнити, чи була скарга дозволена штаб-квартирою компанії в Парижі.

Нагадаємо, що Maneskin прямо зі сцени послали путіна і всіх його посіпак (відео). Музиканти підтримують Україну з перших днів війни.

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

Читайте також
Офіцер ЗСУ подає зустрічний позов проти проросійської блогерки Онацької (відео) Офіцер ЗСУ подає зустрічний позов проти проросійської блогерки Онацької (відео)
Військовий пояснив, що позов про компенсацію моральної шкоди подаватиме не як військовослужбовець, а як громадянин України.
Вілл Сміт вдарив актора на церемонії Оскар 2022 (відео) Вілл Сміт вдарив актора на церемонії Оскар 2022 (відео)
Вілл справжній ньюзмейкер через свій вчинок на церемонії Оскар 2022.
Loading...
Load next