В Італії TikTok оштрафували на €10 мільйонів

В Італії TikTok оштрафували на €10 мільйонів

Антимонопольне відомство Італії у четвер оштрафувало соцмережу TikTok на 10 мільйонів євро за неналежний захист неповнолітніх користувачів від потенційно шкідливого контенту.

Про це повідомляє ANSA.

Контроль з боку компанії за контентом, який розповсюджується на платформі, є недостатнім, особливо за контентом, що може загрожувати безпеці неповнолітніх та вразливих осіб, – йдеться у заяві відомства.

Там наголосили, що потенційно шкідливий контент систематично пропонується користувачам, відповідно до алгоритмів додатку на їх гаджетах, що призводить до дедалі більшого використання соцмережі.

Штраф було накладено на три компанії китайської групи Bytedance, якій належить TikTok. Зокрема, стягнення мають сплатити ірландська компанія TikTok Technology Limited, британська компанія TikTok Information Technologies UK Limited та італійська компанія TikTok Italy Srl.

Це сталося після того, як у лютому відомство висунуло вимогу TikTok видалити із платформи відео, на яких молоді люди роблять так званий «французький шрам» – користувачі соцмережі щипали щоку так сильно, щоб на вилиці зостався синець. Тоді антимонопольний комітет Італії почав розслідування проти TikTok.

У четвер регуляторний орган заявив, що у ході розслідування було встановлено відповідальність китайської соцмережі за поширення контенту, який може загрожувати психофізичній безпеці користувачів, особливо неповнолітніх осіб та вразливих груп населення. Там додали, що TikTok не вжив заходів, необхідних для запобігання поширення такого типу контенту.

Нагадаємо, На підконтрольну Україні територію повернули ще 3 дітей

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Loading...
Load next