Білоруса, який спробував розкопати могилу ван Гога, видворяють з Євросоюзу

Білоруса, який спробував розкопати могилу ван Гога, видворяють з Євросоюзу

Білоруському художнику Олексію Кузьмичу, якого затримали після його перформансу на могилі відомого художника Вінсента ван Гога у Франції, наказали залишити територію Європейського Союзу.

Про це повідомляє білоруський портал Reform.news.

В опублікованому рішенні суду йдеться про те, що Олексій Кузьмич має залишити територію ЄС, щоб повернутися до країни походження чи будь-якої країни, в яких його легально можуть прийняти, за винятком країн-членів Євросоюзу, Ісландії, Ліхтенштейну, Норвегії та Швейцарії.

Зазначається, що 30 липня Кузьмич влаштував перформанс на цвинтарі у французькому Овер-сюр-Уазі. Він намагався розкопати могилу ван Гога, бо «у світі закінчилися митці».

Нагадаємо, ЗМІ: Українські військові у Малі навчають туарегів керувати дронами

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
Трамп пригрозив ЄС 200% митами на алкоголь Трамп пригрозив ЄС 200% митами на алкоголь
Трамп погрожує запровадити 200-відсоткові мита на алкоголь з ЄС через тарифи на американське віскі
Макрон став першим іноземним лідером, який відвідав Гренландію після заяв Трампа про можливу анексію Макрон став першим іноземним лідером, який відвідав Гренландію після заяв Трампа про можливу анексію
Президент Франції Емманюель Макрон розпочав офіційний візит до Гренландії, підкресливши підтримку Франції та Європейського Союзу суверенітету і територіальної цілісності арктичного острова
Loading...
Load next