Бізнесмен створив гру за допомогою ШІ: заробляє 90 тисяч доларів щомісяця

Бізнесмен створив гру за допомогою ШІ: заробляє 90 тисяч доларів щомісяця
Пітер Левелс розробив гру за три години

Голландський підприємець Пітер Левелс зміг розробити авіасимулятор fly.pieter.com всього за три години, і вже в перший місяць проєкт приніс йому десятки тисяч доларів прибутку. Головна особливість гри — вона була створена за допомогою штучного інтелекту.

Як розповідає сам Левелс, він ніколи не займався розробкою ігор, але використав метод «вайб-кодингу»: описував необхідний функціонал текстом, а написанням коду займалася нейромережева модель Claude Sonnet 3.7.

Гра підтримує багатокористувацький режим, зокрема повітряні бої. Монетизація відбувається через продаж внутрішньоігрових предметів і рекламу. Наприклад, винищувач F16 у грі коштує 30 доларів. Спочатку дохід Левелса становив тисячу доларів на тиждень, але згодом виріс до 87 тисяч доларів щомісяця.

Проєкт зацікавив Ілона Маска та надихнув інших розробників. Деякі навіть створили симулятор кораблів, де гравці можуть купувати острови за реальні гроші.

Запуск гри викликав жваве обговорення у спільноті розробників. Дехто вважає, що Левелса не можна назвати програмістом, оскільки він не пише код вручну. Інші ж вбачають у ньому справжнього новатора, який заробляє більше, ніж більшість традиційних девелоперів.

Сам Левелс вважає, що штучний інтелект не зможе замінити людське чуття, креативність та розуміння структури коду. Він переконаний, що майбутнім розробникам потрібно не лише знати програмування, а й уміти мислити творчо.

Нагадаємо, OpenAI навчила нову модель ШІ писати якісні художні тексти

Юлія Педюк - pravdatutnews.com

Читайте також
Старшокласник зі США за допомогою ШІ виявив 1,5 мільйона нових об’єктів у космосі Старшокласник зі США за допомогою ШІ виявив 1,5 мільйона нових об’єктів у космосі
18-річний школяр Маттео Паз розробив алгоритм штучного інтелекту, який допоміг виявити понад півтора мільйона раніше невідомих космічних об'єктів.
Перший патч для S.T.A.L.K.E.R. 2: виправлено понад 650 помилок Перший патч для S.T.A.L.K.E.R. 2: виправлено понад 650 помилок
Розробники гри S.T.A.L.K.E.R. 2 випустили перше оновлення, що виправляє понад 650 різних помилок та проблем
Loading...
Load next