Померла Бонні Тайлер: її хіти ставали саундтреками і лунали «з кожної праски»

Померла Бонні Тайлер: її хіти ставали саундтреками і лунали «з кожної праски»
У віці 75 років померла легендарна валлійська співачка Бонні Тайлер. Її хрипкий голос і хіти “Total Eclipse of the Heart” та “Holding Out for a Hero” стали саундтреками цілої епохи й лунали буквально «з кожної праски».

Фото: з відкритих джерел

Світ музики зазнав непоправної втрати: у лікарні Португалії після тривалої боротьби з хворобою пішла з життя Бонні Тайлер. Її смерть підтвердила родина на офіційній сторінці у Facebook, попросивши про конфіденційність у цей важкий час.

Її голос — хрипкий, але неймовірно впізнаваний — став символом 1980‑х і продовжував звучати у кіно, серіалах та на радіо десятиліттями. А життєвий шлях артистки був сповнений як тріумфів, так і драматичних випробувань.

Дитинство та становлення

Справжнє ім’я співачки — Гейнор Гопкінс. Вона народилася у Вельсі 1951 року. Унікальний тембр з’явився після операції на голосових зв’язках і перетворив її на одну з найяскравіших зірок свого часу.

Злет кар’єри

1970‑ті: перший міжнародний успіх приніс сингл It’s a Heartache, який підкорив чарти по обидва боки Атлантики.

1980‑ті: справжній пік — Total Eclipse of the Heart, написаний Джимом Стайнманом. Пісня очолила Billboard Hot 100 і розійшлася мільйонами копій.

Holding Out for a Hero: стала саундтреком до фільму Footloose і досі регулярно з’являється у сучасному кіно та відеоіграх.

Творчий спадок

За кар’єру Тайлер випустила 18 студійних альбомів, отримала три номінації на “Греммі” та продала десятки мільйонів платівок. У 2013 році вона представляла Велику Британію на конкурсі Євробачення. Навіть у 2020‑х залишалася активною: у 2021‑му видала альбом The Best Is Yet to Come, а у 2023‑му — автобіографію Straight from the Heart.

Особисте життя: один чоловік - довіку 

Поруч із нею завжди був чоловік Роберт Салліван. Вони побралися ще у 1973 році й прожили у щасливому шлюбі понад півстоліття — до останніх днів артистки.

Останні роки та боротьба з хворобою

Навесні 2026 року стан співачки різко погіршився. У травні її госпіталізували через важке захворювання кишечника, ввели у медикаментозну кому. В червні вона прийшла до тями, але залишалася у реанімації, через що було скасовано всі літні концерти. Минулої ночі Бонні Тайлер померла у лікарні міста Фару.

Після смерті Бонні Тайлер хвиля емоційних відгуків заполонила соцмережі: від фанів до світових зірок — усі згадують її як унікальний голос і теплу людину. Catherine Zeta‑Jones назвала її «надзвичайною жінкою», Rod Stewart зізнався, що співатиме її хіт щоночі, а Bryan Adams подякував за версію його пісні.

Реакції знаменитостей

Catherine Zeta‑Jones: «Моє серце розбите… Бонні була частиною моєї родини, співала на моєму весіллі й завжди залишалася однією з найвеселіших людей, яких я знала. Дякую за радість, яку ти подарувала світу».

Rod Stewart: «Ми мали схожий стиль вокалу. Вона була справжньою подругою, душею сцени. Я й надалі співатиму It’s a Heartache щоночі на концертах».

Bryan Adams: «Вона мала неймовірний голос, і я завжди буду вдячний за її прекрасну версію Straight From the Heart. Дякую, Бонні».

Cliff Richard: «Її життєрадісність була заразною, вона була доброю подругою для всіх».

Kevin Bacon: «Один із великих голосів року… Я не можу уявити сцену з Footloose без її Holding Out for a Hero. RIP».

Її пісні стали частиною культурного коду: вони звучали у кіно, на дискотеках, у рекламі й навіть у побуті — настільки часто, що здавалися всюдисущими. Бонні Тайлер залишила по собі не лише музику, а й образ сильної жінки, яка вміла перетворювати особисті випробування на мистецтво.

Юрій Никорак, pravdatutnews.com

Читайте також
HBO анонсував 3 сезон «Дому дракона»: нові інтриги, дракони та епічні битви: трейлер HBO анонсував 3 сезон «Дому дракона»: нові інтриги, дракони та епічні битви: трейлер
HBO випустив перший трейлер третього сезону серіалу "Дім Дракона", прем'єру якого заплановано на червень 2026 року.
38-річний лідер «Антитіл» докладно пояснив, чому йому – не до нових романів 38-річний лідер «Антитіл» докладно пояснив, чому йому – не до нових романів
38 річний фронтмен «Антитіл» Тарас Тополя відверто пояснив, що після розлучення з Оленою він повністю зосереджений на дітях і не готовий до нових романів.
Netflix готує головну романтичну прем’єру літа: Лопес і Голдштейн у забороненій історії Netflix готує головну романтичну прем’єру літа: Лопес і Голдштейн у забороненій історії
Дженніфер Лопес і Бретт Голдштейн стали головними героями нової романтичної комедії Netflix «Office Romance», яка вийде на екрани 5 червня 2026 року.
Loading...
Load next