На Львівщині заблокували автозаправку Медведчука

На Львівщині заблокували автозаправку Медведчука
Активісти її облили фарбою, залишили на вітринах інформаційні стікери та написи.

Попри санкції РНБО, проти Віктора Медведчука та його бізнес-партнерів, його об'єкти у Львівській області надалі працюють.

Тому націоналісти заблокували заправку, облили будівлю та бензоколонки АЗС фарбою, залишили на вітринах інформаційні стікери та написи.

Нагадаємо, що в регіоні понад місяць продовжують проводити акції, на яких вимагають закрити усі підприємства проросійських політиків.

Між іншим, такі заходи зараз проводяться у різних містах України, адже активісти хочуть припинити діяльність заправок Glusco.

Читайте також
Акція протесту проти депортації дітей (відео) Акція протесту проти депортації дітей (відео)
У центрі Львова провели акцію на знак протесту проти депортації дітей з України до росії.
У Львові п'яний чоловік протаранив три автівки та помочився на авто поліцейських (фото) У Львові п'яний чоловік протаранив три автівки та помочився на авто поліцейських (фото)
П'яний 40-річний водій Porsche Cayenne, втікаючи від поліцейських розбив три автівки, після того, як порушника вдалось наздогнати він вирішив помочитись на поліцейське авто.
ЛКП «Залізничнетеплоенерго» приєднали до «Львівтеплоенерго» ЛКП «Залізничнетеплоенерго» приєднали до «Львівтеплоенерго»
ЛКП «Залізничнетеплоенерго» приєднали до «Львівтеплоенерго». Посадовці кажуть, що це дозволить зекономити близько 30 мільйонів гривень на рік на електроенергію та газопостачання
Loading...
Load next