У Брюховичах відкриють школу, яку будують з 2018 року

У Брюховичах відкриють школу, яку будують з 2018 року
Будівництво навчального закладу припинили восени торік. Брюховичі не мали грошей на оплату і об`єкт був законсервований.

Управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міськради стане замовником будівництва школи № 41, що на вул. Макаренка, 19.

Зазначимо, що вартість реконструкції з розширенням навчального закладу сягнула 91 млн 625 тис. грн.

Ми можемо створити комісію, перевірити усі роботи, але це буде неприпустимо, щоб ми цю школу ще місяць тримали в підвішеному стані. Завтра нас з вами звинуватять, що ми недобудували цю школу. Якщо цю школу збудувати, то дітей не будуть возити у Шевченківський район, - повідомив мер Львова Андрій Садовий.

Площа нової школи у Брюховичах буде понад 9 тис. м кв. Вона буде розрахована на 620 учнів. Там буде велика актова зала, а також дві спортивних зали.

Як передає Тvoemisto.tv керівниця департаменту освіти Львова Зоряна Довганик, на продовження будівництва навчального закладу виділили 25 млн грн. 

Читайте також
Перше вересня у Lviv British School: як розпочався навчальний рік? Перше вересня у Lviv British School: як розпочався навчальний рік?
Цьогоріч навчання проходитиме для 0-4 класів, а наступного року вступати зможуть учні середніх та старших класів
У Львові доступ до ресторанів нададуть лише вакцинованим або за ПЛР-тестом (відео) У Львові доступ до ресторанів нададуть лише вакцинованим або за ПЛР-тестом (відео)
Міська комісія ТЕБ і НС вирішила все ж таки посилити карантинні обмеження у Львові внаслідок стрімкого поширення коронавірусу серед населення. Зокрема, учні 5-11 класів переходять на дистанційне навчання, а також призупиняють планові госпіталізації та операції у лікарнях.
Loading...
Load next