До Львова перевозять поранених бійців із фронту

До Львова перевозять поранених бійців із фронту
З Військово-медичного клінічного центру Північного регіону у Харкові сьогодні здійснили планову медичну евакуацію поранених до Львова.

Евакуацію здійснили через те, що стан поранених та хворих військовослужбовців, які проходили лікування у Харкові стабілізувався й вони готові переходити до наступного етапу лікування.

Про це на Facebook сторінці повідомило Командування Медичних сил Збройних Сил України.

"Реанімаційно-операційним літаком Повітряних Сил Збройних Сил України Ан-26 “ВІТА” троє поранених, двоє травмованих та один хворий військовослужбовці прибули до військового майданчику аеропорту “Скнилів”, а згодом спеціалізованим транспортом їх доправили до Військово-медичного клінічного центру Західного регіону у Львові", - йдеться у повідомленні.

Наразі поранені військовослужбовці забезпечені усім необхідним для лікування та реабілітації. За словами медиків стан пацієнтів важкий, однак він все ж таки стабільний.

Читайте також
У Львові медиків на роботу возитимуть на таксі під час локдауну У Львові медиків на роботу возитимуть на таксі під час локдауну
Компанія Bolt надаватиме допомогу у транспортуванні медичних фахівців Львова та на час локдауну у місті безкоштовно возитиме лікарів на роботу та додому.
У Львові запрацював центр підтримки родин військовополонених У Львові запрацював центр підтримки родин військовополонених
У Львові запрацював центр підтримки родин військовополонених, де можна отримати консультації та інформацію про різні міські виплати, допомоги і підтримку
Брав участь в обстрілі українських військових: Львівський суд ув’язнив на 10 років командира взводу «ЛНР» Брав участь в обстрілі українських військових: Львівський суд ув’язнив на 10 років командира взводу «ЛНР»
Суддя Віктор Романюк визнав чоловіка винним в участі у терористичній організації.
Loading...
Load next