На Яворівщині 18-річний мотоцикліст збив молоду дівчину

У Яворівському районі внаслідок наїзду мотоцикла, за кермом якого був 18-річний хлопець постраждала дівчина. Аварія трапилась ввечері 1 травня, близько 22:10.
У пресслужбі поліції Львівщини повідомили, що дорожньо-транспортна пригода трапилася в суботу, 1 травня, о 22:10 поблизу Яворова.
Тоді 18-річний місцевий мешканець на мотоциклі "Мінськ" збив свою однолітку - 18-річну дівчину. Внаслідок аварії постраждалу з переломом ноги госпіталізували в лікарню швидкої допомоги.
За фактом ДТП слідчі відкрили кримінальне провадження за частиною 1 статті 286 - Порушення правил безпеки дорожнього руху Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті – до трьох років обмеження волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років.
Наразі триває досудове розслідування та правоохоронці встановлюють усі обставини події.
Читайте також

Учора близько 15 години дня на вулиці Січових Стрільців у Стрию трапилась смертельна ДТП, внаслідок якої померла 36-річна місцева мешканка.

Внаслідок зіткнення двох автівок, одне яке є поліцейським - постраждало троє осіб. Наразі правоохоронці встановлюють усі обставини аварії.
Рекомендовані

Вчені, схоже, розгадали таємницю однієї з найдивніших археологічних знахідок в Андах – так званої "Смуги Дір" або "Поля ям" на Зміїній горі в Перу. Понад 5200 отворів, виритих у схилах гори, десятиліттями не мали наукового пояснення

319-й день року (320-й у високосні роки) у григоріанському календарі. До кінця року залишається 46 днів

318-й день року (319-й у високосні роки) у григоріанському календарі. До кінця року залишається 47 днів
Loading...
Load next 