Мешканців Львівщини просять не розпалювати вогонь на відкритих територіях

В області оголошено надзвичайну пожежну небезпеку.
Протягом 10-12 травня у Бродівському районі, а також у західній частині Львівської області передбачається надзвичайна пожежна небезпека.
Про це інформує пресслужба ДСНС Львівщини.
Як ідеться у повідомленні, зокрема, у західній частині регіону очікується пожежна небезпека 5 класу, який є найнебезпечнішим.
Варто наголосити, що за минулу добу, 9 травня, пожежники ліквідували 6 пожеж сухостою.
Пам’ятайте, що лише дотримання елементарних правил пожежної безпеки застереже від трагічних наслідків та матеріальних збитків, – зазначають у ДСНС.
Читайте також

У селі Зелів, Яворівського району палали сухостій і торф на площі 10 тис квадратних метрів. До гасіння залучили 33 рятувальники та 9 одиниць спецтехніки.

Надзвичайники Львівської області за минулу добу ліквідували 121 пожежу, які були зумовлені підпалом сухої трави.
Рекомендовані

Президент США Дональд Трамп розглядає можливість передачі Україні додаткової системи протиповітряної оборони Patriot

Росія може продовжити обстрілювати українські території найближчим часом

Вночі опади очікуються у центральних, північних та східних областях
Loading...
Load next