Весняний призов на Львівщині: область виконала план на 100% (відео)

Весняний призов на Львівщині: область виконала план на 100% (відео)
Львівська область виконала план призову на строкову службу на 100 %. Однак, за ухилення від строкової служби складено 105 адмінпротоколів.

Як інформує Армія.info, до Збройних Сил та інших військових формувань України відправили 655 юнаків. Як і в усіх попередніх призовних кампаніях, найбільшою проблемою залишається неявка призовників на дільниці, і майже за три місяці на таких ухилянтів склали 105 адміністративних протоколів.

Водночас маємо і тих хлопців, котрі через релігійні чи інші переконання не можуть проходити військову службу у Збройних Силах, проте виконуватимуть свій конституційний обов’язок в організаціях, які визначить комісія з питань альтернативної невійськової служби при РДА Львівської області, - повідомила тимчасова в.о. начальника пресслужби Львівського ОТЦК та СП старший лейтенант Марія Левко.

Таким чином 17 осіб через релігійні чи інші переконання не можуть проходити військову службу у ЗСУ, проте виконуватимуть свій конституційний обов’язок в організаціях, які визначить профільна комісія.

Відомо, що більшість призовників з Львівщини проходитимуть строкову військову службу в лавах ЗСУ.

 

 

 143
 
Читайте також
На Львівщині затримали чоловіка, який поширював комуністичну символіку (фото) На Львівщині затримали чоловіка, який поширював комуністичну символіку (фото)
Він намагався продати символіку СРСР напередодні 8 травня.
Львівський суд арештував підозрюваного у вбивсті Дар'ї Косенок
У вбивстві 19-річної студентки підозрюють її хлопця, який ймовірно вбив дівчину через ревнощі. Його затримали та заарештували на 60 діб.
Loading...
Load next