Порушення чи рейдерське захоплення: приватизація майнового комплексу на вул. Опришківській у Львові (відео)

Порушення чи рейдерське захоплення: приватизація майнового комплексу на вул. Опришківській у Львові (відео)
Адвокати ТзОВ "Львівморепродукти" сподіваються на справедливе рішення представників Феміди щодо майнового комплексу на вулиці Опришківській.

Приватизація з багатьма порушенням або ж банальне рейдерське захоплення. Ця історія тягнеться іще з 2017-го року, а усе через ось цей майновий комплекс на вулиці Опришківській.

З’ясували що цей майновий комплекс був перереєстрований на фізичну особу, яка є відповідачем у даній справі, шляхом направлення підроблених документів. Ще в грудні 2017 року підприємство фізичним методом, тобто фізично кремезні молоді люди захопили підприємство, вигнали звідтам директора, вигнали всю адміністрацію, - повідомив адвокат ТзОВ "Львівморепродукти" Тарас Микита.

Адвокати кажуть: звернулися до Апеляційного суду з надією отримати законно правове рішення представників Феміди. Натомість їх спіткав конфлікт інтересів. 

Ми подали заяву про відвід в зв'язку, що суддя Цяцяк знаходиться в прямому адміністративному підпорядкуванні голови суду, а голова суду, його безпосередньо син він є одним із засновників адвокатського об’єднання, котре представляє інтереси нашого опонента, -  зазначив адвокат ТзОВ "Львівморепродукти" Олександр Підкова.

Представниця ж опонентів категорично відмовилась що-небудь коментувати. 

А я не маю права відомості кримінального провадження, ви знаєте, як журналісти чи ні. Я забороняю відео і фотофіксацію, - заявила жінка.

Та от на сайті суду доказ – справа має категорію цивільного провадження. Під стіни будівлі правосуддя прийшли і мітингарі із закликами припинити свавілля та самоусунутись одному із колегії суддів у цій справі.

Фактично в судді Цяцяка, який є заступником голови суду прямий конфлікт інтересів. Ми вимагаємо, щоб суддя Цяцяк взяв самовідвід. Або, адвокати також подали документи, щоб його відвели, щоб ми мали мінімальний шанс на чесний суд, - наголосив голова Всеукраїнського комітету "Наступ" Руслан Секела.

Наразі ж колегія суддів взяла перерву для вивчення усіх матеріалів справи. Тож чим завершиться цей судовий процес дивіться уже згодом.

 

 1114
 
Читайте також
Львівський суд арештував підозрюваного у вбивсті Дар'ї Косенок
У вбивстві 19-річної студентки підозрюють її хлопця, який ймовірно вбив дівчину через ревнощі. Його затримали та заарештували на 60 діб.
У Львові судитимуть злодія, який брав кредити на інших людей У Львові судитимуть злодія, який брав кредити на інших людей
Разом зі спільниками, 33-річний мешканець Львова підробляв документи аби незаконно оформляти кредити у десятьох банках. За свої дії він може сісти у в'язницю на 12 років.
Вбивця фронтмена львівського рок-гурту "Лесик Band" зізнався у скоєному злочині та отримав вирок суду Вбивця фронтмена львівського рок-гурту "Лесик Band" зізнався у скоєному злочині та отримав вирок суду
Підозрюваний у вбивстві повністю визнав свою провину та признався у скоєному вбивстві, яке трапилось 7 квітня 2020 року. За скоєне на зупинці громадського транспорту чоловік отримав 10 років ув'язнення.
Loading...
Load next