Під Львовом з колії зійшов вантажний потяг: перекинулось 13 вагонів (відео)

Під Львовом з колії зійшов вантажний потяг: перекинулось 13 вагонів (відео)
Відновити рух пасажирських поїздів непарною колією на цій дільниці обіцяють протягом 24 годин. Однак, на щастя, внаслідок масштабної аварії ніхто не постраждав та жодних небезпечних речовин у вагонах не було.

Неподалік Львова з колії зійшли 18 вагонів вантажного потяга, який перевозив щебінь - загалом у складі поїзда було 48 вагонів. Подія трапилась поблизу міста Пустомити близько 8 години ранку на проміжній залізничній станції “Глинна-Наварія”, повідомляє пресслужба Укрзалізниці.

Внаслідок аварії ніхто із людей не постраждав, однак було пошкоджено вагони, колію та кілька опор контактної мережі. Жодних небезпечних речовин у вагонах не було.

Для ліквідації наслідків аварії на місце події скерували спеціалізовані підрозділи "Львівської залізниці" – відбудовні поїзди зі станцій Львів та Стрий. Окрім них на місце інциденту також приїхала спеціальна комісія Укрзалізниці, яка з'ясовує обставини та причини інциденту.

Відновлення руху пасажирських поїздів по непарній колії на дільниці Глинна-Наварія - Львів планується протягом 24 годин, зміни маршрутів прямування пасажирських поїздів не планується, - наголосили в Укрзалізниці.

Відео Varta1.

Однак, внаслідок аварії відбулася затримка у русі п'яти пасажирських поїздів:

  • №6 Херсон – Ужгород;
  • №41 Дніпро – Трускавець;
  • №46 Лисичанськ – Ужгород;
  • №146 Ужгород – Львів;
  • №807 Львів – Коломия.

Приблизний час запізнення поїздів – від 50 хвилин до 1 години 20 хвилин.

Читайте також
Інцидент з домаганням до дівчат у потязі: в Укрзалізниці прокоментували ситуацію Інцидент з домаганням до дівчат у потязі: в Укрзалізниці прокоментували ситуацію
Вирішити ситуацію не хотіли ні провідниця, ні начальник поїзда, ні поліцейські. В Укрзалізниці повідомили, що будуть реагувати не лише на бездіяльність зі сторони своїх працівників, а й на бездіяльність поліції.
Зміна в розкладі руху поїздів харківського напрямку Зміна в розкладі руху поїздів харківського напрямку
Для виконання планових ремонтних робіт по станції Люботин АТ «Укрзалізниця» тимчасово змінює розклад поїздів харківського напрямку на період з 15 по 20 грудня.
Пенсіонер загинув під колесами швидкісного поїзда в Пустомитах Пенсіонер загинув під колесами швидкісного поїзда в Пустомитах
У результаті наїзду чоловік загинув.
Loading...
Load next