У Львові врятували бабусю, яка впала і не могла самостійно піднятися (відео)

В одній з багатоповерхівок на вул. Тютюнників 86-річна львів’янка впала та не змогла самостійно піднятися. Патрульна драбиною дісталася помешкання та запустила медиків, які надали жінці необхідну допомогу.
В одній з багатоповерхівок на вулиці Тютюнників 86-річна львів’янка впала та не змогла самостійно піднятися, її крики почули сусіди, які й викликали на місце патрульних. Оскільки жінка мешкає на другому поверсі, а двері були зачинені, то додатково залучили рятувальників з драбиною. Патрульна змогла піднятися до квартири та запустити медиків, які надали постраждалій необхідну допомогу. На щастя обійшлося без серйозних травм.
Злата Новосельська - pravdatutnews.com
Читайте також

На вул. Брюховицькій палав будинок. 70-річну орендарку житла ушпиталили з опіками

У середині помешкання на вул. Українській на ліжку вогнеборці виявили тіло 63-річного власника

Контролери "Львівелектротранс" оштрафували за безквитковий проїзд депутатку Львівської міської ради Ольгу Посипанко. Під час розмови із ними вона намагалась скористатись своїми зв'язками у міській раді, щоб уникнути штрафу.
Рекомендовані

Зафіксовано "декілька пожеж у Запорізькому районі", зокрема, є влучання у нежитлову будівлю

Президент США Дональд Трамп розглядає можливість передачі Україні додаткової системи протиповітряної оборони Patriot

Росія може продовжити обстрілювати українські території найближчим часом
Loading...
Load next