Центр обліку та нічного перебування бездомних громадян збирає теплий одяг для людей у скруті (відео)

Центр обліку та нічного перебування бездомних громадян збирає теплий одяг для людей у скруті (відео)
Зараз в центрі триває збір теплого одягу, що допоможе людям у скруті пережити зимовий період. Найбільше бракує взуття великих розмірів, білизни та курток.

Центр обліку та нічного перебування бездомних громадян активно готується до настання перших холодів. Щоденно сюди звертаються мінімум 4-ро людей, які шукають місце, де можна зігрітися, отримати чистий одяг, поїсти та переночувати, розповідають працівники. Нерідко приходять й переселенці, які з тих чи інших причин опинилися у скрутному становищі.

Я с окупированой територии беженец. Тут конечно не выход чтобы быть, но документы згорели, дом разбомбили и сижу, незнаю, что делать. Ноги больные, ходить не могу, одни проблемы.
Наш директор пытается сделать паспорт, заплатил за него. Ну а дальше не знаю, что будет. Как что куда, не знаю, что будет, - каже Олександр, переселенець.

Звернувшись сюди особи отримують не тільки місце де можна перепочити, але й консультацію юриста та інших спеціалістів, які допоможуть людям у скруті знову інтегруватися у соціум.
 

Ми співпрацюємо з організаціями, які допомагають відновити документи, вони за них оплачують, якщо людина немає грошей. А ми в свою чергу допомагаємо, якщо потрібна робота, то допомагаємо її знайти. В нас є на першому поверсі дошка оголошень, куди ми прикрикріплюємо вакансії на роботу. Зазвичай це різноробочі, вантажники чи прибиральники. Тобто навіть людина без освіти зможе знайти собі якийсь підробіток, - пояснює Світлана Неклева, соціальна працівниця центру обліку та нічного перебування бездомних громадян

Зараз в центрі триває збір теплого одягу, що допоможе безпритульним пережити зимовий період.

Бракує теплих чоловічих речей, це куртки, шапки, светри й взуття великих розмірів: від 42-го й далі. В нас бувають випадки, коли люди просять 46 й 48 розміри. Також це є підштаники з футболками, те що можна одягнути під низ. Також штани й великих й малих розмірів. Розміри також потрібні різні. Й дуже просять куртки з капюшонами, бо не всі носять шапки, а капюшон закутався й тепло, - додає Світлана Неклева.

Якщо у вас є можливість допомогти, то одяг просять приносити безпосередньо у центр обліку та нічного перебування бездомних громадян.

Злата Новосельська pravdatutnews.com

 48
 
Читайте також
Виклики 2021 року: медичні реформи, освітня сфера, Львівська ОТГ (ВІДЕО) Виклики 2021 року: медичні реформи, освітня сфера, Львівська ОТГ (ВІДЕО)
У новому випуску #LiveLviv секретар Львівської міської ради Маркіян Лопачак розповів про успіхи міської ради, майбутній бюджет та ситуацією в освіті та медицині.
Компостування листя у Львові: як можна зекономити на прибиранні опалого листя (відео) Компостування листя у Львові: як можна зекономити на прибиранні опалого листя (відео)
Якщо вивезти 5 тонн листя з прибудинкової території на компостування, можна зекономити 5️ тис грн
Святкування Дня захисника України: молодь запрошують на історично-патріотичний табір Святкування Дня захисника України: молодь запрошують на історично-патріотичний табір
У середині жовтня українці відзначають свято Покрови Пресвятої Богородиці – одне з найважливіших свят у році. Саме 14 жовтня українці святкують День захисників України, День запорозького козацтва та День створення Української повстанської армії.
Loading...
Load next