Вантажівка з контрабандними цигарками: майже 1200 пачок сигарет намагалися потай вивезти до Польщі

Вантажівка з контрабандними цигарками: майже 1200 пачок сигарет намагалися потай вивезти до Польщі
1187 пачок сигарет приховали в конструктивних порожнинах кабіни автівки та під декоративним покриттям підлоги у напівпричепі.

Вантажівка з контрабандними цигарками: майже 1200 пачок сигарет без акцизних марок намагалися потай вивезти до Польщі. Як інформують у митниці, 56-річний водій в пункті пропуску «Шегині» обрав смугу «червоний коридор» та вказав у декларації про відсутність будь-якого товару. Насправді ж тютюнові вироби були приховані в конструктивних порожнинах кабіни та під декоративним покриттям підлоги у напівпричепі. За цим фактом правоохоронці склали протокол про порушення митних правил. Товар вилучено до рішення суду.

Злата Новосельська - pravdatutnews.com

 62
 
Читайте також
Бізнес-подія року у Львові: на "Арені Львів" відбувся масштабний Big Business Day (відео) Бізнес-подія року у Львові: на "Арені Львів" відбувся масштабний Big Business Day (відео)
Захід об’єднав найуспішніших фахівців у сфері продажу та підприємницької діяльності, щоб вони поділилися своїми секретами успіху.
Ракетні удари по Львівщині: постраждало 6 осіб, пошкоджені будинки (відео) Ракетні удари по Львівщині: постраждало 6 осіб, пошкоджені будинки (відео)
Уламки російської ракети, яку збили наші сили протиповітряної оборони, потрапили в цегельний завод у Золочеві. Пошкоджено також комунальні, приватні та житлові будівлі  
Карантинні обмеження: чи очікувати скасування маскового режиму в Україні (відео) Карантинні обмеження: чи очікувати скасування маскового режиму в Україні (відео)
Певні послаблення та скасування маскового режиму. З кожним днем дедалі більше країн заявляють про зміни карантинних правил.
Loading...
Load next