У Львові презентували календар «Шлях до Перемоги» (відео)

У Львові презентували календар «Шлях до Перемоги» (відео)

У Львові презентували календар «Шлях до Перемоги» у якому представлена хронологія боротьби з російськими агресорами від 24 лютого 2022 року. А на ілюстраціях продемонстровані визначні події та досягнення спротиву українців.

Цей календар, я вважаю, є власне таким способом добрим подати широкому загалу читачів, та тим хто буде користуватися ним щоденно, оптимізму й віри в перемогу. І, мабуть, це зараз найбільше завдання на сьогодні переконати суспільство, утвердити в ньому дух перемоги і віру у ЗСУ, - каже Віктор Голубко, завідувач кафедри історичного краєзнавства Львівського національного університету ім. Івана Франка.

Створили його спільно викладачі Львівського національного університету імені Івана Франка та представники Львівської обласної військової адміністрації.

Буде в даному випадку тираж в 1000 штук, а водночас сьогодні він з’явиться на сайті ЛОВА в електронному варіанті й кожен бажаючий зможе його скачати, роздрукувати й мати під рукою. Бо дійсно переглядаючи сторінки цього календаря й дивлячись на якусь потрібну нам дату й плануючи свій час це гордість за нас, але це те, що ми з вами повинні пам’ятати якою ціною ці визначні події відбувалися, - додав Андрій Годик, перший заступник начальника Львівської обласної військової адміністрації.

Злата Новосельська pravdatutnews.com

Читайте також
Ryanair запускає 14 нових рейсів зі Львова до Європи: перелік та ціни Ryanair запускає 14 нових рейсів зі Львова до Європи: перелік та ціни
Перші рейси здійснюватимуться на початку липня.
Новим очільником Галицької митниці став екс-працівник СБУ
Новим керівником Галицької митниці призначили колишнього працівника Служби безпеки України - Андрія Колобродова.
Loading...
Load next