30 травня на Львівщині не працюватиме телерадіомовлення: причина

Завтра, 30 травня, з 9:00 по 13:00 у Львівській області не працюватиме телерадіомовлення.
Про це повідомляє голова Львівської ОВА Максим Козицький, передає ПравдаТУТ News.
Усе через те, що на об’єктах Львівської філії Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення будуть проводити піврічне технічне обслуговування антено-фідерних систем та обладнання електроживлення. Станції відключать повністю.
Це зроблять відповідно до графіків проведення планово-профілактичних робіт, які заздалегідь затвердили телерадіокомпанії та ТОВ «Зеонбуд», - зазначив Козицький.
Нагадаємо, вартість проїзду у Львові піднімуть до 15 гривень.
Віра Коновал - pravdatutnews.com
Читайте також

Раніше посадовці Львівської міськради відклали впровадження електронного квитка для всіх категорій пасажирів ще на пів року, з 13 січня 2022 року він працюватиме лише для пільгової категорії львів'ян.

Львів напрацював план заходів і активно співпрацює з територіальною обороною, на випадок надзвичайної ситуації.

Наразі в області облаштували 544 блокпости. Незабаром їхню кількість скоротять до 100.
Рекомендовані

Завтра, 15 березня 2025 року, в Україні очікується хмарна погода з опадами

Зеленський пожартував про свій вигляд на церемонії вручення Шевченківської премії, згадавши про Трампа

Праворадикальна партія Mi Hazánk звернулася до прем'єр-міністра Угорщини Віктора Орбана із закликом використати можливі переговори між США та Росією для порушення питання автономії Закарпаття
Loading...