Працівники СБУ затримали ще двох українців, які пропагують «рускій мір»

Працівники СБУ затримали ще двох українців, які пропагують «рускій мір»

Працівники СБУ затримали ще двох українців, які пропагуюсь «рускій мір». Ними виявилися мешканці Львова та Запоріжжя. Зокрема останній у соцмережах поширював серед своїх знайомих інформацію про ніби то «добрі справи» рашистів. Агітував й своїх знайомих, які тимчасово проживають у Львові. Чоловік закликав не вірити владі України, а навпаки повернутися до Запоріжжя та допомагати ворогу. Поплічників ворога наразі затримали, а матеріали справ передали до суду.

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

 248
 
Читайте також
Закликала ввести війська РФ в Україну: на Київщині викрили проросійську пропагандистку Закликала ввести війська РФ в Україну: на Київщині викрили проросійську пропагандистку
Служба безпеки України припинила діяльність антиукраїнської пропагандистки, яка закликала до введення військ РФ на територію України.
"Допомагала" призовникам: у чиновниці Львівської міськради понад 8 мільйонів гривень (відео) "Допомагала" призовникам: у чиновниці Львівської міськради понад 8 мільйонів гривень (відео)
Начальниця райвідділу соцзахисту незаконно переправляла призовників за кордон. У її спільниках були працівниками медустанови
"Замаскували" під футбольних фанатів: на Львівщині експоліцейського викрили на нелегальній переправі бразильців до ЄС (фото) "Замаскували" під футбольних фанатів: на Львівщині експоліцейського викрили на нелегальній переправі бразильців до ЄС (фото)
Служба безпеки України заблокувала канал нелегального переправлення іноземців до країн Європейського Союзу. До організації каналу нелегальної міграції причетний місцевий підприємець - колишній працівник органів внутрішніх справ.
Loading...
Load next