У Львові проводитимуть додаткові роботи на вулиці Богдана Хмельницького

Навесні у Львові проводитимуть додаткові роботи на вулиці Богдана Хмельницького. Зокрема облаштують дорожнє покриття, розмітку, поставлять знаки і прокладуть лінії зв’язку. Тендер на проведення робіт знову виграла компанія «Онур», якій місто все ще винне кошти за попередні роботи. Загалом на роботи виділили понад 50 мільйонів гривень, з яких 30 підуть на погашення боргу.
Злата Новосельська - pravdatutnews.com
Читайте також

У понеділок, 13 грудня, окремі вулиці у Львові та Брюховичах упродовж дня будуть без світла.

Ремонт дороги М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка, яка стане частиною маршруту до 30-ї річниці Незалежності України М-30 Стрий – Ізварине ("Дороги Єдності"), обійдеться держбюджету у 1,5 мільярди гривень.

За ініціативи депутатів фракції «ЄС» у місті вдалося реалізувати чимало проєктів у сфері містобудування та розвитку територій.
Рекомендовані

15 квітня на трасі між Ківшарівкою та Куп’янськом російський FPV-дрон атакував цивільний автомобіль, внаслідок чого постраждало подружжя

Завтра, 15 березня 2025 року, в Україні очікується хмарна погода з опадами

Зеленський пожартував про свій вигляд на церемонії вручення Шевченківської премії, згадавши про Трампа
Loading...
Load next