Львівські училища безкоштовно ремонтують автомобілі для військових (відео)

Львівські училища безкоштовно ремонтують автомобілі для військових (відео)
За три місяці працівники та учні навчальних закладів відновили 35 автівок 

Майстри та учні 5 львівських училищ безкоштовно ремонтують автомобілі для ЗСУ, територіальної оборони та волонтерів.

Доброю справою  у навчальних закладах  почали займатися ще з 2014 року. Майстрам привозять різні автівки, потреба в яких є зараз на передовій. Вони проводять технічне обслуговування і ремонтують. Необхідні запчастини закуповують волонтери.

Загалом за березень-травень львівські професійні училища вже відновили 35 машин.  

Віра Коновал - pravdatutnews.com

Читайте також
Підтримка учасників АТО на Львівщині: у центрі зайнятості допомагають військовим відкрити власну справу (відео) Підтримка учасників АТО на Львівщині: у центрі зайнятості допомагають військовим відкрити власну справу (відео)
В обласному центрі зайнятості діє спеціальна програма для ветеранів бойових дій, яка допомагає нашим захисникам відкрити власну справу.
Окремі вулиці у Львові та Брюховичах будуть без електропостачання Окремі вулиці у Львові та Брюховичах будуть без електропостачання
У понеділок, 13 грудня, окремі вулиці у Львові та Брюховичах упродовж дня будуть без світла.
За рік роботи благодійного проєкту «Пташки перемоги» бійцям передали вже майже 7300 дронів За рік роботи благодійного проєкту «Пташки перемоги» бійцям передали вже майже 7300 дронів
Благодійники передали нашим військовим масштабну партію дронів, які закупили в межах благодійного проєкту «Пташки перемоги»
Loading...
Load next