У пункті пропуску «Краківець» затримали чоловіка, який намагався вивезти пів кілограми марихуани

У пункті пропуску «Краківець» затримали чоловіка, який намагався вивезти пів кілограми марихуани

У пункті пропуску «Краківець» затримали чоловіка, який намагався вивезти до Польщі пів кілограми марихуани. Відомо, що на кордон прибув рейсовий автобус й на одного з пасажирів спрацював службовий собака. Під час спілкування та перевірки при чоловікові виявили два пакунки з речовиною рослинного походження, яка ззовні схожа на наркотичне зілля. Їх він до себе причепив під верхніх одягом. Тепер з ним працюють поліцейські.

Злата Новосельська pravdatutnews.com

 91
 
Читайте також
Близько 60% шкіл на Львівщині готові до нового навчального року в режимі офлайн (відео) Близько 60% шкіл на Львівщині готові до нового навчального року в режимі офлайн (відео)
Цього року в області навчатимуться близько 282 тисяч школярів.
На Львівщині рекомендують уже змінити шини на зимові
Зима вже зовсім близько. Температура поступово опускається. Тож саме час "перевзути" свою автівку і змінити літню гуму на зимову."Зимова шина має зовсім інші властивості.
В Україні можуть заборонити продаж цигарок та алкоголю за готівку (відео) В Україні можуть заборонити продаж цигарок та алкоголю за готівку (відео)
На заміну старим акцизним маркам має з’явитися унікальний QR-код. І аби система запрацювала, потрібно перевести розрахунки товарів винятково у безготівковий формат оплати.
Loading...
Load next