У пункті пропуску «Краківець» затримали чоловіка, який намагався вивезти пів кілограми марихуани

У пункті пропуску «Краківець» затримали чоловіка, який намагався вивезти пів кілограми марихуани

У пункті пропуску «Краківець» затримали чоловіка, який намагався вивезти до Польщі пів кілограми марихуани. Відомо, що на кордон прибув рейсовий автобус й на одного з пасажирів спрацював службовий собака. Під час спілкування та перевірки при чоловікові виявили два пакунки з речовиною рослинного походження, яка ззовні схожа на наркотичне зілля. Їх він до себе причепив під верхніх одягом. Тепер з ним працюють поліцейські.

Злата Новосельська pravdatutnews.com

Читайте також
Львівські медики з Нацполіцією провели спецоперацію для порятунку чоловіка (відео) Львівські медики з Нацполіцією провели спецоперацію для порятунку чоловіка (відео)
Неймовірна новина надійшла від львівських лікарів. 7 трансплантацій провели наші медики всього за 6 днів! Львівські хірурги пересадили серце, печінку і п’ять нирок — дві родинні і ще три від двох посмертних донорів. Також їм довелося розгорнути з Нацполіцією цілу спецоперацію, щоб встигнути довезти чоловікові донорське серце.
У Львові родини Героїв Небесної Сотні прикрасять Меморіал різдвяними віночками (відео) У Львові родини Героїв Небесної Сотні прикрасять Меморіал різдвяними віночками (відео)
Родини Героїв Небесної Сотні плетуть Різдвяні хвойні віночки з калиною та українською символікою, щоб прикрасити ними Меморіал у Львові.
Loading...
Load next