Львівські трансплантологи спільно з хірургом із США Робертом Монтгомері успішно пересадили нирку

Львівські трансплантологи спільно з хірургом із США Робертом Монтгомері успішно пересадили нирку
Львівські трансплантологи спільно з всесвітньо відомим американським хірургом Робертом Монтгомері успішно пересадили нирку 37-річному чоловікові

Майже 14 років 37-річний Андрій був прикутий до гемодіалізу. ЦЕ для нього життєво-важливо, адже через хворобу, його нирки не могли виконувати свої функції. За них це робив апарат.

Захворів на таку хворобу як глумеронефрит була десь 2006, 2005 рік приблизно оце мені визначили, вінниця поставила діагноз, а потім мене ще відправили на Київ щоб підтвердити, зробити біопсію нирки і біопсія нирки вже підтвердила діагноз, що глумеронефри. І я ще до 2010 року приймав лікування його, -розповідає пацієн Андрій Павловський.

Тричі на тиждень по 4 години діаліз очищав кров від токсинів та надлишків води. Єдиним виходом для чоловіка повернутися до повноцінного життя була трансплантація. Допомогти синові вирішив батько. Він подарував йому свою нирку.

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
До Львова завітають топові щелепно-лицеві хірурги з США До Львова завітають топові щелепно-лицеві хірурги з США
До Львова завітають щелепно-лицеві хірурги з США та допоможуть маленьким українцям з розщілинами губи і піднебіння
В львівському ОХМАТДИТі американські медики консультують та оперують дітей з вадами обличчя (відео) В львівському ОХМАТДИТі американські медики консультують та оперують дітей з вадами обличчя (відео)
Американські спеціалісти спільно з медиками Львівського «ОХМАТДИТу» протягом трьох днів безкоштовно консультують та оперують дітей з усієї України з найскладнішими вадами обличчя.
Спортсмен з Львівщини Олег Довгун завоював боксерський титул в Америці (фото) Спортсмен з Львівщини Олег Довгун завоював боксерський титул в Америці (фото)
27-річний боксер зі Стебника Олег Довгун здобув 13-ту перемогу на професійному ринзі у своєму 13-му поєдинку.
Loading...
Load next