У Львові дві тисячі школярів за кілька годин спробували десятки професій

У Львові дві тисячі школярів за кілька годин спробували десятки професій
2 тис школярів спробували себе у якості кондитерів, пекарів, офіціантів, інженерів та механіків

Знайди свою професію: 2 тисячі школярів у Львові перетворилися на кондитерів, пекарів, офіціантів, інженерів та механіків.

Так, у парку Франка відбувся фестиваль пропозицій від професійної освіти Львова, де учні могли взяти участь у різних майстер-класах, квестах і дегустаціях.

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

 13
 
Читайте також
"Червона" зона на Львівщині: область значно перевищує показники госпіталізації пацієнтів (відео) "Червона" зона на Львівщині: область значно перевищує показники госпіталізації пацієнтів (відео)
У "червоній" зоні зможуть працювати: заклади громадського харчування за адресною доставкою та навинос; салони краси за попереднім записом; фінансові установи; пошта, заправки, медичні та ветеринарні заклади тощо.
У Львові госпіталізували немовля із коронавірусом У Львові госпіталізували немовля із коронавірусом
До дитячої клінічної лікарні "ОХМАТДИТ" госпіталізували новонароджену дитину, хвору на коронавірус. Вона заразилась від ковід-позитивної матері.
У Львові водій на пішохідному переході збив двох дітей (відео) У Львові водій на пішохідному переході збив двох дітей (відео)
У Львові на пішохідному переході водій збив двох дітей віком 10-ти та 11-ти років. ДТП трапилось на вулиці Лінкольна, що у Шевченківському районі міста.
Loading...
Load next