«Безготівкова» подорож: у міському транспорті Львова розпочали тестувати е-квиток

«Безготівкова» подорож: у міському транспорті Львова розпочали тестувати е-квиток
Пасажири автобусів №1А, 3А та 10 зможуть обрати для себе зручний спосіб оплати за проїзд: або банківською картою чи телефоном з NFC, або звично – готівкою

Поїздка без готівки – тепер реальність. У міському транспорті Львова розпочали тестувати е-квиток.

Щоправда, не в усьому, а лише на трьох автобусних маршрутах: номер 1А, 3А та 10. Загалом у 28 транспортних одиницях.

Система наступна: заходячи в автобус, людина може розрахуватися за подорож за допомогою банківської картки або мобільного телефону через Google Pay чи Apple Pay, приклавши гаджет чи картку до валідатора. І дочекатися звукового сигналу та зеленої відмітки на екрані.

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
Львівщина ПЕРША в Україні: впроваджено безготівкову оплату Львівщина ПЕРША в Україні: впроваджено безготівкову оплату
Відтепер на усіх приміських та міжміських маршрутах діятиме безготівкова оплата. Посадовці зазначають, що Львівщина перша область в Україні, де це стало можливим
Заступився за жінку: у Львові контролер вдарив пасажира трамваю (відео) Заступився за жінку: у Львові контролер вдарив пасажира трамваю (відео)
Контролер, який залякував жінку та вимагав з неї гроші, а згодом вдарив чоловіка й досі працює на цій роботі. Начальник "Львівелектротрансу" переконує, що він бачив це відео і воно – "вирване з контексту".
Реконструкція вулиці Бандери у Львові: ремонтні роботи планують закінчити до кінця року (відео) Реконструкція вулиці Бандери у Львові: ремонтні роботи планують закінчити до кінця року (відео)
Для проїзду приватного автотранспорту відкрили перехрестя вул. С. Бандери – вул. Федьковича. Тролейбуси цією ділянкою курсуватимуть від суботи.
Loading...
Load next